Skarga na gracza Amazonekspomocy
#1
Twój nick: natalia997851
Nick oskarżonego: Amazonekspomocy
Powód: wyzywanie na msg
Dowód: screenshot

Moglibyście wyłączyć chat. Moglibyśmy tylko pisać na /msg bez chatu. Nie wiem czy tak można...
#2
ban na 2 h

Moim zdaniem mute albo ban na 2 h

Moim zdaniem mute albo ban na 2 h
#3
Zostaw to Cichuskowi. Nie ty wyznaczasz kary. Wink
#4
da się są serwery gdzie admini jak jest duży spam na czacie wyłączają go na chwilę albo gdy serwer startuje na nowej edycji mapy to czat jest off. ale wiesz natalia na serwerze są sojusze po 10 - 12 osób więc przywodca nie pisze do każdego tylko na ogólnym więc wyłączając czat komendą która zapewne każdy zna nie będzie już 10 osobowych sojuszy np na redzie i kontra wiecznie klepiacy się green i pytanie do cichego : co powiesz na dodanie minareny typu red vs green takie same wierzę bloki czy co to tam jest tylko trochę zmodernizowac mapę (jbc mogę pomóc bo mi się nudzi ) chodzi mi o zkopiowanie tych budynków i wstawienie ich na arenę mam pomysł więc w razie czego trochę mogę pomóc ( tak nudy w domu a taka arena mogłaby trochę urozmaicic grę )
#5
(04-27-2014, 01:12)TheZabijaka napisał(a): da się są serwery gdzie admini jak jest duży spam na czacie wyłączają go na chwilę albo gdy serwer startuje na nowej edycji mapy to czat jest off. ale wiesz natalia na serwerze są sojusze po 10 - 12 osób więc przywodca nie pisze do każdego tylko na ogólnym więc wyłączając czat komendą która zapewne każdy zna nie będzie już 10 osobowych sojuszy np na redzie i kontra wiecznie klepiacy się green i pytanie do cichego : co powiesz na dodanie minareny typu red vs green takie same wierzę bloki czy co to tam jest tylko trochę zmodernizowac mapę (jbc mogę pomóc bo mi się nudzi ) chodzi mi o zkopiowanie tych budynków i wstawienie ich na arenę mam pomysł więc w razie czego trochę mogę pomóc ( tak nudy w domu a taka arena mogłaby trochę urozmaicic grę )
Report za wymierzanie kary i spam

Na nie z twoja propozycja...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
frost jakie wymierzanie kary ?
#7
5h - 5 dni ban pewnie będzie
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby ;*
I was born to survive.
[Obrazek: eJyLqEiMD8rkKs6u1M1JzEvRK8jhioAI-WbmpSYX...MBEXc~.png]
#LittleMonster
#ARTPOP
#GAY
#G.U.Y.
#8
zbanowany
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości