Przeglądarka Opera- Reklamy.
#11
Mi ja chrome taka wtyczke mialem , ale da sie odinstalowac normalnie

Zła się nie ulękne.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
Wgrał ci się plugin, który działa na podstawie zasad przedsiębiorczości. Usuń go w panelu, albo w dodatkach Opery.
#13
Odinstaluj opere - te go*no i se cos normalnego pobierz

Zła się nie ulękne.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
Poszukaj AdBlock albo coś w tym stylu na Operę. Jest to chyba wtyczka i automatycznie blokuje reklamy i Ty też możesz sam zablokować reklamy. Ja mam AdBlocka na Firefoxie i jestem zadowolony.
402 Payment Required
#15
Lee to nie pomoże bo on ma wtyczkę zainstalowaną albo jakiś dziwny program, który mu te reklamy wyświetla.
Najlepiej niech zainstaluje Google Chrome, bo Opera się zwaliła na ostatniej aktualizacji.
#16
Usuń Opere i Chrome i zainstaluj Internet Explorer ;pp
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#17
Dziękuję za pomoc.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#18
(04-26-2014, 13:34)Porywacz napisał(a): i zainstaluj Internet Explorer ;pp
On jest od poczatku xddd


Zła się nie ulękne.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#19
Ale są aktualizacje. xP

Post został wysłany z klawiatury Swype z nowego Galaxy Taba 3 Lite Erbeliona.
#20
Ja kiedyś z jakiejś strony pobierałem Adobe Reader XI i mi się Delta Search zainstalowała na wszystkich przeglądarkach (Internet Explorer & Mozilla Firefox). Szukałem w Zmień lub usuń programy i znalazłem tam 5 jakichś nowych programów, zainstalowanych właśnie w tym dniu, w którym pobierałem Readera. Odinstalowałem je, ale i tak miałem ustawioną Delte jako stronę główną (oczywiście we wszystkich przeglądarkach). Dopiero ten program usunął wszystko i Mozilla Firefox & Internet Explorer działają prawidłowo.
Jak chcesz to możesz wypróbować ten program. Wiem, że pomógł moim 3 kuzynom, 2 kolegom i mi. Tak więc może i tobie pomoże usunąć te reklamy.
Polecałbym też (już o tym inni pisali) zainstalować Adblock'a na dodatek.

(04-26-2014, 10:22)AboundPL napisał(a): Po 1.
Usuń Operę.
Po 2.
Zainstaluj Google Chrome.
(...)
Po co ma odinstalowywać Operę ? Jak ją lubi to niech jej używa.
Ja lubię Firefoxa i go używam od 6 lat.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
PS.
(04-26-2014, 12:46)lee32147 napisał(a): (...) Ja mam AdBlocka na Firefoxie i jestem zadowolony.
Cieszę się, że ktoś jeszcze używa Firefoxa, bo większość osób przeniosło się na Google Chrome:http://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Chro...ter%29.svg Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości