PVP
#1
Siemka, gdy jestem na pvp i ktoś mnie bije, to mogę się wylogować... To jest trochę głupie bo tacy którzy mają Prot 4 polują na fk, a gdy jest walka dwóch Prot 4 i jeden prawie umarł to się loga i jest na spawnie -.-, to trochę żalowe więc prosze żeby był plugin jak się biję to trzeba poczekać np. 15 sec żeby można był,o relognąć...

Koki
#2
Ja nie walczę na PvP, więc nie wiem jak jest z tym wylogowaniem się w trakcie walki, ale jeżeli jest tak jak napisałeś to jestem za tym, żeby gracz który się wyloguje (w trakcie walki) był zabijany przez plugin i żeby z niego wypadały itemy.
Natomiast odstęp czasowy 15 sekund to trochę za dużo, jak dla mnie, wystarczyłoby z 8 sek.
#3
(04-25-2014, 09:44)Matusiek napisał(a): Ja nie walczę na PvP, więc nie wiem jak jest z tym wylogowaniem się w trakcie walki, ale jeżeli jest tak jak napisałeś to jestem za tym, żeby gracz który się wyloguje (w trakcie walki) był zabijany przez plugin i żeby z niego wypadały itemy.
Natomiast odstęp czasowy 15 sekund to trochę za dużo, jak dla mnie, wystarczyłoby z 8 sek.

Jezeli selektywnie bijesz tego 1 goscia, to on nie zdarzy lognac , a jezeli ty go tsm kilka razy walniesz i myslisz ze go zabijesz ,,to sie loga

Jestem na nie , po za tym sa te "bramy" wiec i tak wybiegnie za nie...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Są te bramy, ale jak diaxowy bije żelaznego to on relognie... a wtedy gra nie ma sensu jak diaxowy zabija każdego a jak on ginie to loga....
#5
Ale zelazny moze zkatowac diaxowego i on szybko ucieknie...

Zostawmy decyzje cichemu...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
ja w żelanym eq z mieczem żelaznym i potą sily II zabijam diaxowych
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#7
Jawel, zaraz będziesz miał warna za takie "gadanie", kogo obchodzi to że zabijasz diaxowych?
Jeśli chodzi o te loganie, to jestem nawet za, bo wiele osób to robi, np. podczas solo.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości