Coś więcej w sklepiku sms?
#11
Flp, z tym Elite przesadziles xd sortuj dla Elite , same dzieci kupią se elite i później campia z shotgunem w kątach map...

Z poważaniem(lub bez)
Adamsziler

Wysłano z Samsung Galaxy Trend Frosta
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
No racja..
Może by zmniejszyć obrażenia w shocie? Do 1 hp zamiast 2 na jednej trafionej kuli.
?
Niedostępny
#13
nie da sie zmniejszyc obrazen.
glupio tak wprowadzac wyzsza range skoro nic ciekawszego nie bedzie mial od vipa, a shotgun albo cos to chyba malo jak na 7zl wiecej..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Może nowe bronie? Jak się da oczywiście...
?
Niedostępny
#15
Jestem na tak Big Grin może bazooka ? Nie mam pojęcia ale byłoby fajnie
#16
bazooka by była dobra ale jby dodać do niej naboje np z gracza wypada naboj 1 raca czy pocisk czyli np patyk oprócz tego dodałabym jeszcze jakiś typ granatów np podpalajace lub spowalniajace
#17
Granat oslepiajacy - VIP - działa na zasadzie zwykłego granatu , ale zabiera 2 serca i daje oslepienie(to te jest efekt )) na 5s i efekt nausea 10s

Z poważaniem(lub bez)
Adamsziler

Wysłano z Samsung Galaxy Trend Frosta
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
Może M4A1? (nwm czy to tak szło, większość go zna jako "krowa" z CS'a)

Magazynek 100 szt, kula bierze 0,5 hp, mega szybkostrzelny (ale dość niecelny), tryb karabin, koszt to:
- albo nowa ranga która chodzi wolniej bo zaraz będzie ktoś latał z tą "krową" na speedzie
- albo 200$ w sklepiku.
- albo 150-200$ i musisz być vipem

Taki fajny pomysł, przyda się na ostrzeliwanie reda z greena (FLPlay, strzeż się, Garden ma ciebie na myśli ;p)
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#19
Granat ogluszajacy-VIP- po kilku sekundach wybucha i wszystkim wokół granatu daje spowolnienie i osłabienie(Weakness)
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#20
Granat kamikadze - aktywuje się go prawym, i po 10 sekundach wszyscy (razem z rzucającym), którzy są w pobliżu ok. 10 kratek otrzymują 10 serc obrażeń (coś na zasadzie terrorysty-kamikadze, granatu nie da się rzucić ale aktywować i trzymać póki nie wybuchnie.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości