:D
#21
happax... to jest nudne...nie spam tak, tylko na spokojnie podejdz do tematu... dał ci bana cichy... piszesz do niego na priv z przeprosinami, że sie uniosłeś, czy niewiem co... ja NIGDY, ale to NIGDY nie dostałem bana... jestem uczciwym graczem i nie zamierzam tego zmienic staram sie nie obrazac, ale jak naprawde jestem pewien ze ktos jest be, to go prowokuje, robie ssy, skarga... juz mialem sytuacje ze zrobilem wątek, z idealnymi dowodami... a gościu zobaczył i oddał ukradzione 10 diax... watek usunolem... widzisz... trzeba byc dobrym graczem... (cichy... to odpowiesz mi?? są jeszcze moje działki?? bo jak są, to ja wróce do gry... ale jak niema to niestety...)


PS.: cichy... ja za niedługo dostane lpta to wróce do gry Big Grin cieszysz sie?? kupie vipa.... zarobicie na mnie... tylko błagam niech będą moje działki... (olać to że miałem ponad 100k $)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#22
(04-23-2014, 09:57)Meldrox napisał(a): happax... to jest nudne...nie spam tak, tylko na spokojnie podejdz do tematu... dał ci bana cichy... piszesz do niego na priv z przeprosinami, że sie uniosłeś, czy niewiem co... ja NIGDY, ale to NIGDY nie dostałem bana... jestem uczciwym graczem i nie zamierzam tego zmienic staram sie nie obrazac, ale jak naprawde jestem pewien ze ktos jest be, to go prowokuje, robie ssy, skarga... juz mialem sytuacje ze zrobilem wątek, z idealnymi dowodami... a gościu zobaczył i oddał ukradzione 10 diax... watek usunolem... widzisz... trzeba byc dobrym graczem... (cichy... to odpowiesz mi?? są jeszcze moje działki?? bo jak są, to ja wróce do gry... ale jak niema to niestety...)


PS.: cichy... ja za niedługo dostane lpta to wróce do gry Big Grin cieszysz sie?? kupie vipa.... zarobicie na mnie... tylko błagam niech będą moje działki... (olać to że miałem ponad 100k $)

Podaj hasło to Ci wbije i Ci będziesz miał dodatkowe 14 dni , potem zmienisz se hasło i będzie git

Z poważaniem(lub bez)
Adamsziler

Wysłano z Samsung Galaxy Trend Frosta
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#23
Pff.. Meldroxa nie było więcej niż 14 dni, raczej działek nie ma.
Niedostępny
#24
Meldrox nie odchodz! Zostań

Happax nie spam tak wątkami , wystarczy 1 i się dowiesz na ile masz bana

Z poważaniem(lub bez)
Adamsziler

Wysłano z Samsung Galaxy Trend Frosta
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#25
frost... bezkitu?? ty chociaz grasz?? w sumie... podawałem hasło cootjemu... on mowil ze bedzie wchodzic i odżywiac... frost: zrob to dla mnie... idz na koordy (działkowe) x: 312 z: -890 ... tak mniej wiecej... jak nie, to sproboj odwrotnie... ale raczej tak było to... zobacz czy jest działka z dużą ilością płotków, a obok biedronka... ta z płotkami ma konie... wiec prosze zobacz...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#26
no dobra. leci unban.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości