jprd
#1
dziękuję że ekipa forum umie odpisywać na moje skargi nie ma co polecam serwer **** tam bynajmniej ekipa forum jak ktoś pisze że ktoś ma kill aure oni nie potrzebują dowodów i nie patrzą czy ktoś kłamie tepaja sie obok niego i sprawdzaja czyon ma kill aure żeczywiście a nie takiak tu jak ktoś ma nawet dowody to ekipa to olewa pytam się kolejny raz do kiedy kurde dostałem bana za wyzwyanie XD
#2
Reklama
Report xd
Tu admin nie nolife
Bez dowodów tu nie.ma bana

Z poważaniem(lub bez)
Adamsziler

Wysłano z Samsung Galaxy Trend Frosta
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Tak samo mogę napisać że ty masz kill aure, a nie masz tego i co dostaniesz bana?
#4
ale ja dostałem na happax bana za wyzywanie bo wyzwałem karolwalach że jest zasranym cziterem tylko tyle LOL

jaki nieogar ja niepisałem że oni mają coś ale mają ja sie ppytam tylko do kiedy kurde bana mam
#5
Następny ban będzie za wyzwiska xd

Z poważaniem(lub bez)
Adamsziler

Wysłano z Samsung Galaxy Trend Frosta
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
@up nie nabijaj.
Jezu happax... na innych serwerach już widac, jaka administracja jest głupia i banuję graczy bez powodu.
To tak samo ja nie lubię kogoś i napiszę: "UWAGA! TEN KOLEŚ O TAKIM NICKU MA KILL-AURĘ! BAN!" a potem administracja banuję to nie ma sensu...
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#7
stary naucz sie czytać oni się tepają obok niego i go obserwują czy ma kill aure a jak ma to ban a nie że bez powody LOL
#8
dostales bana, wiec nie mozesz grac. proste?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości