Pytanko ;)
#1
Smile 
Hej Wink Jestem Davidenter i chciałbym być "W ekipie ". Chodzi o to, że chciałbym być adminem. Dlaczego? Na tym serverze widze codziennie na chacie:" ej no admin on mi ukradł to", "ukradł mi tamto", "on cheatuje!". Postanowiłem zareagować. Bardzo chciałbym być adminem. Jest to moje marzenie. Jak zobaczyłem ten server.... Jak to powiedzieć... po prostu "Zakochałem się w nim!" Proszę o odpowiedź.
Z góry dzięki Wink
Davidenter
Zbudujemy dom wokół nas, i ponad nami
Zbudujemy w sercu nowy świat, już bez granic,
Zbudujemy dom wokół nas,
Między ludźmi, których znasz... " Enej - Zbudujemy Dom

#2
da się zakochać w rzeczy materialnej nieokreślonej, a konkretnie w serverze do gry?
Nie ma naboru na administrację, a poza tym Cichy nie da adma komuś kogo w ogóle nie zna, nieprawdaż?
#3
(04-21-2014, 14:36)Retero930 napisał(a): da się zakochać w rzeczy materialnej nieokreślonej, a konkretnie w serverze do gry?
Nie ma naboru na administrację, a poza tym Cichy nie da adma komuś kogo w ogóle nie zna, nieprawdaż?

Prawda, nie da się zakochać, ale wiesz... grałem na ok. 35 servach i ten najbardziej sie spodobał. Prawda, ale jakby "Cichy" poznał mnie i uznał, że moge... od ilu lat można być adminem?
Zbudujemy dom wokół nas, i ponad nami
Zbudujemy w sercu nowy świat, już bez granic,
Zbudujemy dom wokół nas,
Między ludźmi, których znasz... " Enej - Zbudujemy Dom

#4
cichy działa na zasadzie 'dam Ci rangę bo zasługujesz'. Nie określa czy ma być 45 lat czy 12.
Musi Cię dobrze znać, ale i tak nie zmienia to faktu, że nie ma naboru.
#5
nie ma wieku minimalnego, ale po prostu nie prowadzimy rekrutacji ani nic podobnego. jak jakis gracz mi sie spodoba i widze ze jest kims dobrym, to czasem zagadam do takiego i mu dam jakies uprawnienia. to moje "czasem", to chyba ostatnio bylo z pol reoku temu, jak ktos dostal moda na forum i tylko na forum. ogolnie mowiac, to nie jestem ufny i biore do ekipy osoby tak jakby z "rodziny".
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
'jesztem czylatkiem, mogem dostać atma?pliss wujek noo pliss '
tak? xD
#7
That's mean:

No.

xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#8
Cichy i jego wirtualna rodzina xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości