Regeneracja na spawnie
#1
Można by teraz zrobić to co proponowałem w tym wątku, tylko że zamiast latarni użyć pluginu.
#2
Można zrobić plugin "Leczenie"
Komenda /ulecz leczylaby do maxHP, dać persmisje spawnu i by to działało tylko na spawnie,, takie łatwe, że nawet ja to bym zrobił ;p

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Z tą komendą dobre Wink
Kliknij ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ Big Grin (Nowe konto)

[Obrazek: 08569828e18aaf32563016284a35d977.jpg]
#4
Popieram, dobry pomysł. Tu już dam komendy z world edita i guarda.
//wand
>> zaznaczanie terenu spawna <<
/rg define spawn
/rg flag spawn heal-delay 1 //odnawianie co sekundę
/rg flag spawn heal-amount 20 //odnawianie dwudziestu punktów życia, punkt życia to pol serduszka.

Nowy teren trzeba zrobić, bo odnawiałoby się to na arenie.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Post został wysłany z nowego Galaxy Taba 3 Lite Erbeliona.

Można by jeszcze zrobić zamiast heal zrobić feed w komendach /rg flag, żeby też to tak działało z tzw. mięskiem.

Post został wysłany z nowego Galaxy Taba 3 Lite Erbeliona.
#5
Lub nie kombinować jak erb,
Walnąć komendę /ulecz
Leczylaby tylko na spawnie, czyli jak napisałem wyżej, permisje spawnu i leczy /ulecz 20hp, plugin można zrobić w 5min lub nawet mniej xdd
Jeżeli stirek zajęty to mógłbym ja zrobić, jeżeli Cichy chce... Podesłałbym pliczek lub sam kod, żeby Cichy sprawdził czy nie ma "ukrytych komend"

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
Ale po cholerę robić coś takiego, Cichy wpisze to, co ja tam na górze powiedziałem i gracz nie musiałby już nic robić, wpiszesz /spawn i masz pełne wszystko...

Post został wysłany z klawiatury Swype z nowego Galaxy Taba 3 Lite Erbeliona.
#7
(04-18-2014, 07:27)Erbelion napisał(a): (...) gracz nie musiałby już nic robić, wpiszesz /spawn i masz pełne wszystko...
Teraz też nie musi nic robić. Wystarczy że się gdzieś ukryje (np. za drzewem), odczeka 5 sekund i jest już na spawnie. Następnie zje apteczkę (pasek głodu ma już zapełniony), stanie gdzieś w kącie, odczeka z 2 min. (pasek życia też ma zapełniony), wybierze arenę i idzie dalej walczyć.
#8
Tak, ale to jest prosta regeneracja natychmiastowa.

Post został wysłany z klawiatury Swype z nowego Galaxy Taba 3 Lite Erbeliona.
#9
Erb ma rację fajnie by tak było ponieważ moglibyśmy od razu iść dalej walczyć Big Grin
#10
no racja
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości