Mass Unban 2
#11
nie żeby coś, ale takie metody dla osoby która posiada trochę więcej władzy jest nieodpowiednia..... Wyobrażasz sobie, żeby król w królestwie wieszał kogoś za to, że ktoś ukradł naukowcowi kartkę z notatkami?
ja pewnie też będę miał bana, bo wygłaszam swoją opinię.
#12
znaczy co wedlug ciebie powinienem zrobic?
zrobil cos zlego to dostal bana. nie bede sie bawil w bany czasowe, bo to nie ma sensu. zabral mi cos nad czym troche siedzialem i nawet nie spytal sie o zgode.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
Jeżeli ukradniesz notatki naukowcowi to i tak otrzymujesz karę za kradzież, tak samo tu, tez mogę wejść na forum, z kopiuje ikony to tak samo dostane karę...

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
ludziom się tłumaczy jakie popełnili błędy....
forum prywatne, nikt nie zaglądał...no cóż...wielka strata...ikona na nieużywanym forum...
MT...za 'stanie obok' są bany? Nie masz pewności czy to był mt czy nie... Jak dobrze wiesz w MyBB jest opcja stworzenia użytkownika....A więc jeśli nie jesteś pewien to natychmiast banujesz?

@frost
gdyby voxel skopiował całe forum to dopiero można pogadać o czynach karalnych, ale założę się, że ty nie raz wpisujesz w google 'tapety na pulpit' czy coś w tym stylu i zgrywasz na komputer...ukażesz kilkaset tysięcy ludzi za to?
#15
prawda jest taka: mam swoje humory i moge robic to co uwazam za sluszne.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
no to lock, jak już wyjaśniłeś sprawę


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości