Czy wrócisz jako Vip po wielokrotnym naliczeniu opłaty na twoim koncie z powodu literówki w SMSie ?
Tak. Mój błąd starciłem kasę z własnej winy.
50.00%
1
Nie. Opłata powinna być zwrócona skoro nic za nią nie dostałem.
50.00%
1
Nie wiem.
0%
0
2 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Błędny SMS i pobrana kasa? Co jest grane ?
#1
Exclamation 
Mój temat został zamknięty.
Dla zapoznania :
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...4#pid50414
W kontynuacji tego tematu chciałbym zwrócić uwagę, że pomimo błędnie wysłanego SMS-a z mojej strony ,system i tak pobiera pieniądze.
Dla mnie niewielkie ale dla niektórych to powiedzmy większa część kieszonkowego.
Administracja w żaden sposób nie ostrzegają przed utratą pieniędzy w przypadku wpisania błędnego SMS-a.

Tu chciałbym się zwrócić do administratorów o podanie takiej informacji ,ponieważ niektórzy mogą się czuć odrobinę naciągnięci tym bardziej ,iż z pierwotnego wątku zrozumiałem ,że część pieniędzy trafia do właścicieli serwera.
Nie wspomnę o ewentualnej utracie klientów Vip albo w najgorszym wypadku rozwścieczonych rodziców ,którzy będą chcieli wyciągnąć konsekwencje... z np. wielokrotnie pobranej opłaty za jedną usługę.

Pozdrawiam
#2
(04-14-2014, 12:36)kapiradek1 napisał(a): Mój temat został zamknięty.
Dla zapoznania :
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...4#pid50414
W kontynuacji tego tematu chciałbym zwrócić uwagę, że pomimo błędnie wysłanego SMS-a z mojej strony ,system i tak pobiera pieniądze.
Dla mnie niewielkie ale dla niektórych to powiedzmy większa część kieszonkowego.
Administracja w żaden sposób nie ostrzegają przed utratą pieniędzy w przypadku wpisania błędnego SMS-a.

Tu chciałbym się zwrócić do administratorów o podanie takiej informacji ,ponieważ niektórzy mogą się czuć odrobinę naciągnięci tym bardziej ,iż z pierwotnego wątku zrozumiałem ,że część pieniędzy trafia do właścicieli serwera.
Nie wspomnę o ewentualnej utracie klientów Vip albo w najgorszym wypadku rozwścieczonych rodziców ,którzy będą chcieli wyciągnąć konsekwencje... z np. wielokrotnie pobranej opłaty za jedną usługę.

Pozdrawiam
jezeli bedzie bledny sms , to wyjdzie na to ze "za darmo" wyslales sms (cala kasa poszla do operatora*)
pod uslugami powinno pisac ze zly sms - nie ma uslugi

*- tu akurat chodzi mi takich jak dotpay itd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
e nie. moge ci to wytlumaczyc np. w taki sposob:
od kolegi dostales numer do super dziewczyny ze szkoly i chcesz do niej napisac smsa.
kolega przypadkowo podal ci zly numer, lub ty nie do konca dobrze go zapisales.
wysylasz smsa, sms doszedl. do kogo doszedl? no nie do niej, a pieniadze i tak zaplaciles bo cos gdzies wyslales.

tak samo jest z premium sms. wyslales sms nie do mnie, tylko do wlasciciela numeru czyli do operatora, bo podales zla tresc smsa.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
@Cichy Podobnie się czuję, jak w tym wątku:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=6795
#5
(04-14-2014, 13:27)Cichusek napisał(a): e nie. moge ci to wytlumaczyc np. w taki sposob:
od kolegi dostales numer do super dziewczyny ze szkoly i chcesz do niej napisac smsa.
kolega przypadkowo podal ci zly numer, lub ty nie do konca dobrze go zapisales.
wysylasz smsa, sms doszedl. do kogo doszedl? no nie do niej, a pieniadze i tak zaplaciles bo cos gdzies wyslales.

tak samo jest z premium sms. wyslales sms nie do mnie, tylko do wlasciciela numeru czyli do operatora, bo podales zla tresc smsa.

Bardzo ładnie to ująłeś tylko że:
Sms do koleżanki nie kosztuje 11 zł, a do tego kolega nie poinformował Cię,choć o tym wiedział ,że dodanie zbędnej spacji skutkuje utratą pieniędzy ,a sms nie dochodzi .
Chodzi mi przede wszystkim o to ,że być może na stronie z uługą vip warto dodać takie jedno małe zdanie czym skutkuje wysłanie błędnego sms-a. Podam jakie płyną z tego korzyści dla administracji.
- Nikt nie będzie się czuł niesmaku jaki pozostawia stracona kasa.
- Mniej pracy przy forum i wyjaśnianiu dlaczego tak się stało.
- Więcej kasy z Vipów ,którzy poprawnie wbili treść sms-a .
#6
zwykle jak jest napisane co i gdzie wyslac to trzeba dokladnie tak zrobic by dostac to co sie kupilo.
ale moge dodac jakas notke by sprawdzic poprawnosc smsa przed jego wyslaniem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Jak by napisał błędny SMS to i tak mu pobierze kase


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości