aha
#1
Exclamation 
czego dostałem bana jakie to jest chore ciekawe za co to kurde karolwalach kubakoxuxd i inni powinni dostać bana bo mają czity a ja nic i dostałem bana WTF? Angry



Ps do kiedy mam bana tak wogule
#2
Administracja jest rozsądna, jeżeli chodzi właśnie o to. Dostałeś bana prawdopodobnie słusznie i jeżeli chcesz rozwiązać tę sprawę, to ją dokładnie opisz.
#3
Big Grin 
No racja administracja jest rozsądna ale nie wiadomo za c dostal bana ja nim gadam na skype i nikt nic nie wie tak z nienacka dostal bo mówil ale chociaz admin powiec na ile Big Grin dostal Big Grin
#4
był karolwalach największy cziter na skyland i zaczoł mnie bić i ciągle logał więc sie wkużyłem bo miał kill aure i autodisconet więc napisałem na ogulnym cytuję jesteś zasranym thużem wyłącz tą kill aure i auto disconet i dawaj solo wtedy koxie i nagle mnie wywaliło z serwa i pisało dostałeś bana Adnimistracja ma zawsze racje lol



jeżeli moge wiedzieć to hociaż do kiedy dostałem bana co?

o i teraz też popvp lata możecie sobie sprawdzić że ma kill aure lol to jest taki cziter i tak samo kubakoxuXXD
#5
Najprawdopodobniej za słowa.
krycha nie nabijaj.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#6
dlaczego administracja nic nieodpisuje dlaczego dostałem mam pytanie kurde

dlaczego mi administracja nieodpisuje widać że sie przejmuje
#7
widac ze administracja nie jest takim nolifem jak ty.
nie wiem za co masz bana, ten kto cie zbanowal widocznie zauwazyl ze robisz cos czego nie powinienes, jak ta osoba przeczyta twoje pytanie to ci odpowie i mozliwe ze zdejmie bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości