Włamanie! :/
#1
Witam.
Mam problem. Wchodzę na serwer i chcę dokończyć budowę magazynku z Aliskową, więc zerknęłam do Enderchesta! I co?! Mam same pochodnie i trzcinę! WIem, że nie mam czym to udowodnić, ale coraz więcej osób zgłasza brak itemów w skrzynkach! Ja nie wiem czy to bag czy Prima Aprillis.. Bożeee!!! 50 bloków poszło się bujać! Zbroja, kilofy, miecze na ogień!!! Wiem, że nie mam jak ich odzyskać. Z resztą te dowody, a raczej ich brak.. Ale może ktoś zWas też tak miał? A może cziter chodzi ? :/ Proszę! Mam silne hasło, ale teraz je zmieniłam.. Nie wiem jak to możliwe, nikt o nim nie wie z wyjątkiem Alis. No , ale Alis tego nie zrobiła, bo rozmawiamy cały dzień razem i to było by bez sensu gdyby okradć samą siebie... (Mamy wspólne itemy) .. Poza tym jak można włamać się do Enderchestu?!? Proszę! Cichusku - proźba do Ciebie! Wypowiedz się dłużej na ten temat. Nie wiem co mam zrobić. Czuję się dziwnie nie mając tych itemów.. :/
CryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCryCry
#2
To były nasze wspólne bloki diamentów i zniknęły.
Mamy małe podejrzenie kto to ale lepiej jeszcze nie mówić....
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#3
jedno pytanie.
zmienilas nick? np. mialas Lolcia, a dzisiaj weszlas na LOLcia?
wielkosc literek ma znaczenie, jak masz jedna duza litere to masz inne eq, masz dwie duze to masz jeszcze inne.
i w kazdym momencie mozna "wrocic" do starego eq zmieniajac z powrotem wielkosc literek.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Ona ma dalej taki sam, LoLcIa2001
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#5
Nie. Bo działka ta sama. Z resztą w Premium nie trzeba wpisywać ciągle tego samego nicku. Skin też miałam ten sam. Wejdę na wszelki wypadek jeszcze raz by sprawdzić.

A da się może sprawdzić z jakiego komputera się logowało albo kiedy? Coś w ten deseń abym wiedziała jakiś trop.
#6
Potwierdzam CihuskaPL ja miałem tak ze byłem na nicku: _mrdiaxpl_ i miałem zamiast diax eq prot 4 to kolcze prot 1 mój nick to ; _MrDiaxPL_ ;}
!!! Teraz przyznaje rację
#7
Co najgorsza, nie otrzymamy tych itemów...
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#8
chodzi o to, ze wiekszosc pluginow np. od dzialki, wyspy itp nie potrzebuje wiedziec czy nick zaczyna sie z duzej czy z malej litery, czy moze gdzies po srodku cos ma duzego..
ale ogolny silnik minecrafta (ten serwerowy) nie rozpoznaje wielkosci liter i po prostu jak raz wejdziesz na nicku "test", to masz swoje eq, ale jesli pozniej wejdziesz z duzymi literkami "TesT" to tworza sie dwa oddzielne pliczki z ekwipunkiem i skrzynia kresu.

wiec mozliwe jest to, ze dawniej gralas na nicku lolcia2001 i wlozylas do skrzynki trzcine, pozniej uzywalas nicku LoLcia2001 i mialas tam diamenty, a dzisiaj znowu wrocilas do starej pisowni lolcia2001 i znowu masz trzcine..

nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Ale ona od kiedy gra na tym serwerze ma premium... -,-
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#10
Rozumiem Cichusku, ale zapewniam Cię, że tak nie było , bo nie było nawet takiej opcji. :/ Pewnie jakiś błąd czy coś. Kurcze. Alis! Kolejne 3 miechy ciężkiej pracy ! ;/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości