jakim sprzedawca jest lohoorek?
oszust
0%
0
uczciwy srzedawca
0%
0
nie wiem
0%
0
0 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

lohoorek - kłamca i oszust
#1
niejaki ,,lohoorek,, reklamował na czacie kilof, co samo juz w sobie jest nie tak bo czat nie jest od tego, ale poszłam do niego kupic diax kilof enchant szczescie 3 i inne.
Dogadaliśmy się do ceny 3500$ i mu zapłaciłam, wtedy on zaczął coś kręcić! prosić bym mu DOPłACIŁa ! mimo iz juz sie zgodzil na cene.
potem powiedzial bym poszla na jego dzialke tam go ma , wiec tam poszlam, chwile byl tam a potem zniknal, gdy proby wyludzenia dodatkowych pieniędzy mu sie nie udaly, na moje protesty wysmial mnie wiec zaczelam ostrzegac innych wspolgraczy w grze przed nim, gdyz to oszust i perfidny klamca. po chwili sie odezwał probojac mnie wykpic! wmawaial ludziom ze ja mowie ,,tak, niby jestem oszust bo pierwszy nie chce dac?,, co samo w sobie swiadczy iz chcial powiedziec iz to ja mu nie dalam kasy!!! a ja mu ja przelałam. nastepnie po moich odbiciach ataku tego klamcy zaczal mącic u innych jakoby to ja była zła ta która nie chciala mu zaplacic! potem otrzymalam informacje, iz innego zkoleji gracza ktory rownierz chcial ten kilof kupic zbil tym ze sprzedal go mi co jest totalnym łgarstwem, nie godze sie by takie plugastwo, gralo razem ze mna na serwerze, jest to jakis totalny margines spoleczny ktory nie rozumie ze przyjemnosc z gry trzeba czerpac gdy sie cos osiagnie a nie kogos oszuka. prosze o interwence, wiem ze na bana podaje za malo, ale chociaz jakas forma ostrzezenia dla niego bo psuje gre nietylko sobie ale i innym!!!
#2
screeny/dowody?
#3
Następnym razem rób te screeny, gdy się wymieniasz...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości