może nowe bronie
#1
Big Grin 
np.Bazuka- ma 2amunicje i strzela jak granat ale jak czegoś dotknie to wybucha.500$
Modzież- ma 5amunicji i wystrzeliwuj dwa granaty na raz.650$
Karabin Maxwella - strzela szybciej od karabina i zadaje 2serduszka przy 5trafieniom.250$ i ma 50amunicji
Karabin Herobrine - strzela głowami Herobrine które zadaje 3serduszka.1000$ i ma 5amunicji



Mam nadzieje że się spodobało Administracjo i dodacie do serwera sky-land.pl.

P.S. Zrobił: marcin0minecraft[/i]
#2
Bazuka (a właściwie Bazooka) - fajne, tylko na moje 1 amunicja bo naraz nie wsadzisz 2 rakiet bez przeładowania xD
Modzież - chodziło ci o Moździerz? Ale pomysł fajny, lecz znów czepiam się amunicji. 5 to za dużo bo będzie "karabin maszynowy z granatów".
Karabin Maxwella - te szybsze strzelanie jest chyba niemożliwe, ale np. więcej amunicji i większe obrażenia to nawet nawet
Karabin Herobrine - jak to ma strzelać głowami? Proponowałbym żeby po trafieniu oślepiało na sekundę. I damage trochę za duży, padasz na 4 hity...

Takie kilka uwag Tongue
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#3
Jestem na tak.
Jeszcze lepiej by było jakby:
1. były by nowe bronie, np. z 15 (tyle miał by VIP, a gracz - 10), czyli musiałby być nowy plugin; a także jakieś apteczki (przynajmniej z trzy rodzaje, np. z czerwonym krzyżem, z zielonym oraz z niebieskim i jedna leczyłaby, np. 1 serce, druga 3, a trzecia 6 serc).
2. była tylko jedna mapa (ale za to wielka), np jakieś miasto z blokami.
3. były jakieś fajne klimatyczne teksturki.
#4
nowe bronie? fe.
zarobie, kupie i juz nikt mnie nie pokona chyba ze bede afk.
sa za mocne. juz na shotguna potrafiliscie narzekac ze jest za mocny.
a po co mam wprowadzac bronie o podobnej sile skoro beda prawie identyczne..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Hm nie wiem czy wiecie ale istnieje Flan's mod : Zawiera on dużą ilość broni jak i pojazdów
Jeden serwer ma tak że 1 zabicie 1 pkt i dochodzisz do 500 i ulepszasz 4 klasy : Support (Wsparcie) Szturmowiec (Medyk) Zwiadowca (Snajper) Engineer (Technik)
Na początku Wsparcie ma małego mini gun'a - Daje małe obrażenia 150 ammo w magazynku 10 granatów
Medyk ma ak47 - Duże obrażenia, Mniej o wiele ammo bo 30 i 1 klasa ma 15 potek leczacych 2 ma 20 itp 4 granaty 2 flashe
Snajper ma coś w podobie słabej wersji dragunova- 1 ammo przeładowanie 4 sekundy 4 granaty i 2 flashe
Technik Shout gun's *(niestety podpalajacy) zawiera 2 ammo 6 granatów i jedzenie jak wszystkie klasy

Jeszcze 1 :
Wsparcie - Jeżeli zabijemy osobe z koleji (Losowo) - mamy szanse otrzymać skrzynke z ammo: Kładziemy ją obok gościa z naszego Teamu i otrzymuje on ammo
Medyk dostaje skrzynke o nazwie apteczka robi się to samo, Lecz zamiast ammo leczy nas przez 10 sekund Regeneracja 2
Sniper ma skrzynke : Skrzynka Umiejętności: Daje ona speeda 2 i Jump Bosta 3 przez 30 sekund
Technik ma też skrzynke i otrzymuje on granaty...





Vip' y mają chyba 2 lub 3 klase Miecznik i Komandos i coś jeszcze lecz nie pamiętam
Miecznik na u5 (Maksa) ma Diax eq prot 1 i miecz sharp 2 (Diaxowy)
Reszty narazie nie ogranołem


Myślę że coś zmusi mnie do powrócenia na Mc-PVP bo dawno nie grałem, Mała ilość broni ciągle granaty i granaty... nie chce się grać



/Edit Są klasy Miecznik Komandos Kusznik
Miecznik na u5 Ma diax eq prot 1 miecz sharp 5 (Nowa wersja)
Komandos Żelazna zbroja prot 2 thorns 1 Karabinek mocny dosyć.. Najlepszy karabin (Vip)
Kusznik na końcu Kolcza zbroja prot 3 żelazny mieczyk sharp 3 i łuk moc 5 flame 1 punch 2 i 2 x64 strzały

A gracz zwykły ma te 4 klasy i zawsze ma Eq skórzane Blue lub Red (Kolorystyka)
Konfidencić na maluchy
#6
Wicio twój pomysł odpada bo mało kto będzie chciał instalować modyfikacje. Z resztą z tego co mi się wydaje to najnowszy flans mod jest na 1.6.4
#7
Hmm ale ogólem to cichy mógby się spytać MaRsOnIxA (Właściciela tego serwa)
Jakie pluginy używa.. Można by dodać wtedy te klasy itp
Konfidencić na maluchy
#8
Jestem za.
#9
Wiemy, Matuśku, już to powiedziałeś.

Cichy, a możeby tak wyedytować bronie, które są już w internecie?

Wysłano za pomocą rąk.
#10
(04-04-2014, 10:55)Erbelion napisał(a): Wiemy, Matuśku, już to powiedziałeś.
Napisałem "Jestem za", w takim sensie, że za postem gracza WICIOXV, bo tamten mój wcześniejszy post dotyczył propozycji napisanej przez gracza cin0minecraft.
PS. Chyba zbędny post...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości