nowy serwer: mineblock
#1
mam propozycje dodania serwera mineblock. Polego on na tym ze gracze zaczynaja w malej grocie ktora musza rozbudowac. Mapa od gory i dolu oddzielona jest bedrockiem a gracze sa bardzo daleko od siebie. W skrzynce sa typowe rzeczy np dirt sadzonka i narzedzia. Dodatkowo niszczenie stona moze powodowac drop cennych surkow np piasek i dirt. Surowce wedle uznania admina mogo byc naturalnie generowane albo jako drop ze stona. Kto za?
#2
Ja jestem za. Pomysł mi się podoba
Niedostępny
#3
Fajny pomysł ogółem, ale ten drop... Powinno być typu 64 cobbla za kase/itemy

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
juz dawno temu o tym myslalem, jeszcze przed wprowadzeniem s2.
niestety takie cos spowodowalo by niezle lagi, wyglada to jak usuwanie wysp wielkosci 50x50x256 blokow.
jak np. mialbym jaskinie i wszystko bym wykopal (calego dirta od gory do dolu), to powiedzmy ze usuwam ta jaskinie by zaczac od nowa.. bum. lag jak nie wiem bo laduje sie 640 tys blokow za jednym razem.
i bardziej myslalem o nazwie typu mrowisko albo angielskiego odpowiednika..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
restart moze sie odbywac w godzinach nocnych np 3 nad ranem. Serwer moze byc tez wylaczony na godzinke o tejze godzienie i wtedy groty starsze niz ilestam dni usuwane. Pozatym zauwazylem ze serwer w godzinach szczytu tz. Czternasta w sobote to gora 650 osob wiec jest miejsce na kolejny serwer. Ale moge sie mylic. Smile jesli chodzi o nazwe to mozna oczywiscie inna.
#6
Nie trzeba ładować tylu bloków. Można zrobić wzór tego na innym świecie, dzięki czemu można byłoby też na żywo edytować schemat. Jeśli chodzi o samo ustawianie tych bloków to system zrobiłbym taki sam jak jest na skyblockach. Teoretycznie można byłoby zrobić całość na lekko zmodyfikowanym pluginie do skyblocka.
#7
super. Czy jest mozliwe powstanie takiego serwera? I jesli tak to kiedy? Pozdrawiam
#8
czy powstanie taki serwer?
#9
Pracuje nad tym.
#10
Nie żebym był upierdliwy, ale SkyGrid też masz zrobić Tongue
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości