Tego za wiele
#11
(03-30-2014, 17:55)krycha1001 napisał(a): hahahahahha to ja raptorjedi tak super jak mam chety poprostu sie skarzycie bo pzegrywacie na pvp!!! i malo co sie nie rozpłaczecie tak samo mi groziles ze mam bana i inferno42 ze ma niby nodusa a mam go na skype -.- i nie wal sciemy pare osub to pofierdzi bo zbyslac i screena kazdy moze dac ale nie jest na zdjeciu jak bije "niby tyłem" -.-

Przyznałeś się, że jesteś RaptorJedi i posiadasz hacki.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#12
nic sie nie przyznalem moze wy to tak zozumieliscie no jesuu -.- :/ super nie ma co ban za nic

tam mialo byc hahahhahaah to ja raptor jedi jak mam niby cheaty -.-

nie rozumiem co wy chcecie ode mnie -.- ze dostajecie dedy na pvp -.-
#13
HAHAHA widziałem jak dedasz przed chwilą
I wiem że masz cheaty próbowałem cie walnąć z łuku a tobie nie zadaje obrażen
#14
super zabił mnie crafting i on ma czity a nie ja i zpropo jak by mi nie zadawalo obrazen to bym nie przejmowal sie dziaciaku -.-
#15
Ja bym się przejmował twoją ortografią...

Extreme normalnie...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#16
2 sprawy... pierwsza: widziales zbroje ciernie 3?? cala zbroja na ciernie 3?? na hita mieczem, taką osobę, zabierało mi 5 serc... czy nawet wiecej, nie pamietam... krycha do niczego sie nie przyznal, bo przeczytalem to 4 razy dokladnie dosc...2 sprawa:strzelałeś go z łuku? może nie trafiłeś, tylko na stuku strzałą centralnie obok niego, i przeleciała dalej...a wiesz co to zbroja prot from bullets??Big Grin czy jak to tam sie pisze... wyodparnia na strzały w 100%... nie łatwo jest miec taką zbroję, ale ja sam na singlu taką zbroję (podobną) zrobiłem... trzeba tylko sporo expić, a potem enchantowac książki...a co za problem mieć zbroje wszystko na ciernie 3 i ochrona od pocisków?? wiec pomyśl, zanim następnym razem będziesz pisać wątek... a ty krycha, spokojnie... jesli jestes niewinny, nie masz sie czym przejmowac... piszesz na spokojnie "wez sie ogarnij" albo cos w tym stylu... a sam wyczułem czytając cały temat, że ciśnienie ci sie podniosło Big Grin wiec jesli jestes niewinny - spokojnie
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#17
jesli uwazacie ze ktos tu ma cheaty, to po prostu dajcie mi konkretne dowody albo odczepcie sie i nie walczcie z nim na arenie. proste?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości