Parkoury?
#1
Siemaneczko to znowa ja Roman )))I mam Takie pytanko czy nie mozna zrobic na serwerze jeszcze jedem serwer w lobby -Parkour za jakie beda dawac narody pod koniec.Czasem nie wiem gdzie poskakac sobie.....)
[Obrazek: 2014-03-30_222356_zps5ef8cacf.png]
#2
Fajny by był jakiś parkour, ale, Romanie, na serwerze jest mało budowniczych, a jeżeli jeszcze jest, to raczej nie umie dobrze skakać. ;C
Chyba, wyjątkiem jest Fishu, ale nie wiem, jak on skacze.
Ogólnie wszystkich budowniczych jakich znam, nie umieją dobrze skakać.
#3
Budowanie parkourów jest łatwe. Ja tam za skakaniem nie przepadam. Byłaby to dobra alternatywa dla Minecraft Party które jest zbugowane ;p
#4
Hunter dobrze skakał, a on nie umi budowac

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
No to niech Hunter postawi klocki z dirta, tam gdzie się da skoczyć, a Fishu je zamieni na inne bloki i udekoruje jakoś cały parkour.
#6
EXTRA pomysł. Pozdrawiam Wink xd
#7
pytanko: ktos widzial moj parkour na classicu?? jesli moja działka z koniami jeszcze stoi, to można sobie zobaczyć... działka ogrodzona płotkami, z budynkiem po środku, a przy wejściu multum tabliczek... koordy tej działki to około: x: 300 z: -900 ... idziemy prosto do tego budynku, potem na sam dół i prosto... cena jest mała, a mianowicie 1 somrodek złoty... wystarczy sethome, a nagrody niezłe, bo są załadowane (przd zamianą wersji napełniałem do pełna Big Grin) ... sam przeszedłem kilka razy, ale naprawde dość trudno jest... wiec jeśli moja działka jeszcze stoi, to możecie sobie koniem podjechać Big Grin albo coś... wiec probojcie, jesli chcecie i piszcie jesli znajdziecie te działke... jestem prawie pewien że to było x: 312 z: - 890, ale może być naodwrót, że -312, 890 ... ale chyba na 90 % te pierwsze koordy... dzieki
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#8
(03-30-2014, 15:38)xFishu napisał(a): Budowanie parkourów jest łatwe. Ja tam za skakaniem nie przepadam. Byłaby to dobra alternatywa dla Minecraft Party które jest zbugowane ;p

Tomek dobrze skakał i budował :p

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Nwm, czy Hunter dobrze skakał, ale tomson tak.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości