Nowy serwer?
#11
To już zależy od ciebie, siatka jednopoziomowa tych bloków powinna być OK. Bo masz rację, jak damy taki skygrid z bedrocka to niedość że będzie brzydko to trudno budować...

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#12
Super pomysł, ja jestem na tak Emerald
Nie gram na skyblockach, ale to mnie zaciekawiło Emerald
Niedostępny
#13
Nie wiem jak chcecie, może zróbcie głosowanie, ale będą pewnie większe lagi
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby ;*
I was born to survive.
[Obrazek: eJyLqEiMD8rkKs6u1M1JzEvRK8jhioAI-WbmpSYX...MBEXc~.png]
#LittleMonster
#ARTPOP
#GAY
#G.U.Y.
#14
Hardocore powstał bez głosowania i bez waszej wiedzy (ja wiedziałem wcześnej, stir testował na mnie swoje zabójcze mutanty xD) i nie powodował ogromnych lagów... Trzeba ogarnąć coś nowego w sklepiku sms żeby zarobić na dokupienie slotów lub ramu i nie będzie takich cofek typu jest płot i nagle nie ma.

Wracając do tematu:
Cichy, pomysł ma jakieś szanse realizacji? Jeżeli nie ma hajsu na nowy serwer, osobiście mam kilka pomysłów na zarobienie. Ale to potem na PW.

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#15
Nowy serwer to by coś w stylu The Wallsów albo Level PVP Smile lub coś w tym stylu Smile
[Obrazek: skyland.png]
#16
Cichy mi wyjaśnił sprawę. Jeśli zrobię ten serwer to on go podłączy do sieci. Z doświadczenia wiem, że mi serwery nie do końca wychodzą, więc nie wiem co o tym myśleć.
#17
*dramatyczna muzyczka w tle*

Jest tylko jedna osoba, która może nam pomóc.
Hector.

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#18
Hector juz nie wchodzi chyba ale jest viper czasem i ewe
#19
(03-26-2014, 15:27)stirante napisał(a): Z doświadczenia wiem, że mi serwery nie do końca wychodzą, więc nie wiem co o tym myśleć.

A tam, Hardcorem się przejmujesz.


Ja mogę spawn zbudować.
Hector może zdobyć, zainstalować i skonfigurować (co jak co, ma bana ale jednak jest dobry w instalowaniu pluginów...)
Stir może te pluginy przetłumaczyć na polski.
Cichy może podłączyć serw do lobby.

No i sprawa załatwiona. Wszyscy są raczej na tak, to chyba wątek można zamknąć i... czekać na zapełnienie kompasu z trybami gier Wink

Jakby ktoś chciał coś jeszcze, piszcie do mnie na PW.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#20
Ja nie tłumacze pluginów. Ja je tworze. Cichy tłumaczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości