złodziej kont
#1
Minecraft4ever
oskarżony ziomalskiziom12
Idąc z kolegą w celu odwiedzenia kolegi mowa tu o xxXXxxMATIxxXXxx z tórym chodzimy do klasy, gdy nagle zobaczyliśmy ze jego działka wygląda jak by była rozwalona przez stado creeperów. Podchodząc bliżej widzieliśmy wybiegającego z niej oskarżonego na dodatek jest on dodany do działki, czego mati nie robił. W działka których posiadał brakuje zwierząt itemów itp.
Prosił bym Cie droga administracjo w imieniu mojego kolegi,który jest troche niogarnięty o ban na 4 tygodnie oraz zwrot wszystkich itemmów. W późniejszym czasie przyszedł do niego prawdopodobnie jego kolega i prosił o jedzenie.
Do tego do dożucam kilka ss i naocznego swidka xxxchodniczekxxx
oraz właściciela działki xxXXxxMATIxxXXxx. Prosze o pozytywne rozpatrzenie sprawy.


Załączone pliki Miniatury
                   
Niedostępny
#2
I jeszcze jeden dowód w spawie dodany dopiero ale był robiony jako pierwszy prosze spojżeć na date


Załączone pliki Miniatury
   
Niedostępny
#3
Widze ze administracja wszystko pierdoli chyba ze osoby poszkodowane są ich znajomymi. A już miałem kupić vipa na serwie
Niedostępny
#4
nie zeby cos, ale ja tu tylko widze przeklenstwa ktore mu wysylasz na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Sorry ale co maja wulgaryzmy do kradziezy
Ja tu prosze o bana za kradzież a nie rady. Ale dzieki. Sorry za polski ale telefonem pisalem bo pradu nie bylo

I jutro swiadkowie i wlasciciel wejda bo dzisiaj nie mogli
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości