Cheater AchillesPL
#11
I co adminie wszyscy na mnie i oczywiscie dostane bana bo oni maja z nim sojusz i jak nie powiedza to co on chce to bedzie ich dedal na pvp ja juz wiem zmije!
#12
(03-21-2014, 23:10)Radzio napisał(a): I co adminie wszyscy na mnie i oczywiscie dostane bana bo oni maja z nim sojusz i jak nie powiedza to co on chce to bedzie ich dedal na pvp ja juz wiem zmije!
Nie mają żadnego sojuszu.
Tylko jak byś był sprawiedliwy i uczciwy by tej afery nie było.
Albo teraz wejdziesz przeprosisz mnie, Cole i Diabla albo dalej ta sprawa będzie trwać.
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#13
Nie,
To nie tak.
Diablo to NASZ kolega i zawsze będziemy po jego stronie...
W dodatku to on wydaje się być poszkodowany.
Więc nie dziw się że go bronimy.
Niedostępny
#14
To znaczy ze bedzie trwala i masz jakies dowody ze nie maja sojusz nic nie wiesz nic
pomysl jak bys byla w mojej sytuacji sama bys nie oddala!

Tak jasne wszystko na mnie...... Sad
#15
napisałem skarge na AchillesPL podwójno 1 za cheatowanie poza pvp i 2 za obrazanie graczy

My sojuszu nie mamy ?
poprostu oni są swiadkami i wypowiadaja swoje kwestie.
#16
Kazdy tak mowi

HAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKIE CHEATY ?????!!!! CHYBA CIE GLOWA BOLI!
#17
Szczerze, sam parę razy widziałem jak Achilles wpada w szewską pasję albo jak lata nad działką -,-

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#18
(03-21-2014, 23:17)Radzio napisał(a): To znaczy ze bedzie trwala i masz jakies dowody ze nie maja sojusz nic nie wiesz nic
pomysl jak bys byla w mojej sytuacji sama bys nie oddala!

Tak jasne wszystko na mnie...... Sad
Ja na twoim miejscu bym oddała dla własnego honoru..
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#19
Bez dowodów nic nie zrobicie chyba tak.
#20
Właśnie, Garden ma rację.
To Achilles, zawsze taki był i jest.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości