Cheater AchillesPL
#1
Droga administracjo
Chciałbym zgłosić cheaterstwo gracza o nazwie :AchillesPL.
Wszystko sie zaczeło od tego gdzy poszłem cie poklepac na pvp.
Biegałem po arenie i zabijałem graczy.Gdy wyszłem za off pvp złapałem laga tako scinke ze ruszac sie nie mogłem a inni sie ruszali,stałem obok gracza Achilles,i mi wywaliło całe eq oprucz zbroi i gracz AchillesPL zabrał mi miecz ostrosc 5 i zaklęty ogień 2 i 4 poty siły i pare głów bo tylko to w eq miałem.
Mam paru swiadków którzy to widzieli: Aliskowa,Minecraft4ever.
Chciał bym też zgłosic obrazanie gracza Aliskowa przez AchillesPL.Niebende cytować tych słów,nieposiadam screna z powodu iż duzo osób było na serwie i ciezko było zatrzymać chat w tym miejscu.
Chciałbym odzyskać miecz 5/2 poniewarz jest dla mnie bardzo cenny i wartościowy,to był mój 1 miecz .
#2
Podaj jakies dowody Tongue Bez nich nic mu nie zrobią
Nie da się przestać kogoś kochać.Z czasem nauczysz się bez niej żyć...
#3
Po pierwsze oskarżyciel nie ma dowodów by mnie obciążały po drugie tak mam ten miecz ale to w ogóle inna historia była.Otóż gdy oskarżyciel chcial kogos zabic na PvP wyrzucil miecz diaxowy by ich jak by to nazwac ''zawołać'' żeby no wie admin.A po trzecie mam ten miecz ale innych itów nie mam po prostu kłamie bezmyślnie wyrzucil na pvp diaxowy miecz a wie admin ze na pvp administracja nie odpowiada za szkody Smile
Przepraszam za powtarzanie wyrazów Big Grin
#4
Tak, to prawda.
Zaczęło się od miecza a skończyło na obrażaniu każdego kto się odezwał.
Już leciały wyzwiska a bardzo ucierpiałam na tym ja i Cola_PL...
Dajcie mu bana na ip... Chociaż na miesiąc ale dajcie, i oddajcie miecz dla Diabla.
(Ogólnie z góry przepraszam za źle złożone zdanie albo coś ale jestem lekko zdenerwowana) Tongue
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#5
Przysyłam screen gdy AchillesPL obrażał Aliskową.


Załączone pliki Miniatury
   
Niedostępny
#6
Moim zdaniem AchillesPL jest winny, po pierwsze po co wyrzucać drogocenny miecz, po drugie gracz (AchillesPL) obrarzał mnie i Aliskowa w perfidny sposób.
#7
Acha no mocne xD dobrze za to moge dostac bana za wyzwiska na 5-6 godz. rozumiem ale emocje mnie rozpieraly i wie admin jak to jest A ona w ogole tam nie byla i nie rozumia po co sie wtraca xD jeszcze raz przepraszam Smile
#8
(03-21-2014, 23:01)Radzio napisał(a): Po pierwsze oskarżyciel nie ma dowodów by mnie obciążały po drugie tak mam ten miecz ale to w ogóle inna historia była.Otóż gdy oskarżyciel chcial kogos zabic na PvP wyrzucil miecz diaxowy by ich jak by to nazwac ''zawołać'' żeby no wie admin.A po trzecie mam ten miecz ale innych itów nie mam po prostu kłamie bezmyślnie wyrzucil na pvp diaxowy miecz a wie admin ze na pvp administracja nie odpowiada za szkody Smile
Przepraszam za powtarzanie wyrazów Big Grin
Wyrzucił bezmyślnie miecz?
I to na pvp? Serio... Ale nawet jeśli obowiązuje Cie oddanie tego gdy ktoś naprawdę prosi a tym bardziej gdy twoja przyjaciółka o to prosi. Zawsze taki byłeś i zawsze będziesz. Należy się ban, zobaczcie ile było na niego skarg wgl. Pierwszy dzień a on już wszystko niszczy... Typowy Achilles.
Napisane bez użycia klawiatury. Heart
#9
Ale ja nwm po co ona się w ogóle odzywa nie bylo jej tam a teraz rozmawiamy o tej sprawie a nie o innej !
#10
Racja, jestem za banem.
Mnie tam nie było, ale byłem wtedy aktywny na serwerze...
Wszyscy go próbowali przekonać, a on dalej swoje...
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości