Kolejne oszustwo
#1
Twój nick:Nieznajomy2000
NIck Oskarżonego:Jjachu
Opis sytuacji:Chciałem sobie kupić miecz 5/2,wiec Jjachu pisze że ma napisałem że rzuce mu 10 diaxow on mi miecz a ja mu 40 diaxów,ale pózniej zmienił zdanie i napisał żeby rzucić 20 diaxów ja mu rzuciłem a on pisze że mam jeszcze 30 diaxow ja mu pisze że nie i uciekł -_-
Dowody: na dole

Kolejny dowód.

NIE PATRCIE NA przedostatni DOWÓD.


Załączone pliki Miniatury
                           
#2
Jest już tyle postów na temat oszustw handlowych proszę administracje o nie ban na 1 tydzień tylko na cały miesiac nie ważne czy vip czy nie niech będzie to surowo karane a jeżeli nie aż tak mocno to chcociaż na 2-3tyg niech się nauczą nie oszukiwać.
Kliknij ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ Big Grin (Nowe konto)

[Obrazek: 08569828e18aaf32563016284a35d977.jpg]
#3
No właśnie coraz więcej oszustów jest.A jeszcze jak bym dał te 30 diaxów to strata 50 diaxów A tyle ich zbierałem.PROSZĘ O DUŻY BAN.A tylko się traci oszust zostanie zbanowany na kilka dni i znowu wróci i ciągle będzie to samo.
#4
Nie ten dzial ale napisze tu.
na pewnym serwerze nwm czy mg dac ip ale jest to m*4u.p* - chyba juz kazdy wie. Ale co?
Maja tam plugin na handel prawym myszki w okienku i plugin blokujacy uzywanie np. Sniezek do wywalania itemow z ramek. Jednym slowem sky-land to ZACOFANY serwer i te 2 problemy o ktorych jest juz wiele tematow sa olewane. A nawet nie trzeba tego ciagnac-wystarczy wgrac i skonfigurowac pluginy. Szkoda ze skyland tak bardzo olewa latwe problemy i ubezpiecza vipow :/
#5
seba, to nie graj.
nie da sie wyjac itemkow z ramek, kiedys sie dalo ale to naprawilismy.
a pluginy na handel to dziadostwo. na tamtym serwerze jak i na kazdym innym mozna to z latwoscia zbugowac jak sie potrafi.

zbanowany na 8 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości