Kres
#1
Proponuje dodanie teleportu do kresu takiego samego jak do netheru też byłby dla VIP a dlaczego dodać kolejny przywilej dla vip?
Ponieważ to był by zysk i dla adminów ponieważ były by większe zyski z kupna vipa ale korzyści mieli by także gracze ponieważ mieli by dodatkowy minerał do budowania swojego domu. Ale to jeszcze nie koniec! ja się nie znam zbytnio na robieniu serwera ale jeśli to możliwe można by tam zrobić duży spawn endermanów, można także robić co jakiś czas eventy z zabijaniem smoka kresu.
I tu pojawia się problem ponieważ Kres jest bardzo mały to trzeba by często robić reset.

Dziękuje za uwagę i mam nadzieję, że administracja przemyśli moją propozycje.Smile
#2
W sumie? dobry pomysł. ale może by tak : SuperVip lub coś takiego. ale raczej admini nie zgodzą się :/ POZDRAWIAM
#3
no to dobry pomysl, ale wprowadznie endu oznacza zmniejszenie ilosci slotow na serwerze.
nie dosc ze to dodatkowa wielka mapa, to jeszcze jest to end, a on nie jest dopracowany i powoduje lagi nawet na singlu, a na serwerze zzera duzo zasobow..

wiec niestety, ale nie ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
No to jak nie to chociaż dodajcie do sklepu Kamień Kresu Big Grin
#5
Ej to zły pomysł wiesz jak by szybko nabijał sie exp na edkach? nie było by szans wtedy z vipem jak by mial zbroje wykokszoną i miecz , lepiej nie , jestem vipem i nie chce tego bo by to było wyzwanie dla normalnych graczy bicie sie z takim vipem . ale kamień kresu mozna by dodac do sklepiku Big Grin
#6
Popieram dodanie kamienia kresu Big Grin
Niedostępny
#7
Po co komu Endstone?
Nie kumam...



Human użył zwyczajnego kamienia i wysłał post.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#8
dobra skoro dodanie kresu to nie najleprzy pomysł to może dodajcie to sklepiku sms specjalne uleprzenia do mieczy jak ogień II czy ostrość 3/4 bo ile razy ktoś się wkurzył jak kupił se 30lv uleprzył diax miecz a tu pogromca stawonogów 4
P.S. sory za błędy ort.
#9
(03-15-2014, 20:24)Reklos napisał(a): dobra skoro dodanie kresu to nie najleprzy pomysł to może dodajcie to sklepiku sms specjalne uleprzenia do mieczy jak ogień II czy ostrość 3/4 bo ile razy ktoś się wkurzył jak kupił se 30lv uleprzył diax miecz a tu pogromca stawonogów 4
P.S. sory za błędy ort.

Wszystko do sklepiku SMS , hah ;p
Cichy pisal , im wiecej itow w sklepie SMS tym biedniejsi gracze nie maja po co grac
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
(03-15-2014, 20:23)KillHuman92 napisał(a): Po co komu Endstone?
Nie kumam...



Human użył zwyczajnego kamienia i wysłał post.

To Nie Kumaj :p
Mi się osobiście przyda :D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości