kontynuacja: "Samolubna kradziez" puyana07
#1
z powodu zbyt szybkiego zamkniecia, a jednej rzeczy ktorej bycmoze cichy nie wie, albo nie zauwazyl, a mianowicie: czas... czas screenow i postow... wielu graczy kradnie, a sie nie przejmuje... a jak ta osoba (okradziona) zrobi skarge/watek , z widocznymi dowodami, to wtedy ida i pisza takie rzeczy jak: "ja zartowalem!" "oddam ci to" ... a potem? prosza o usuniecie watkow... ja tak raz mialem i usunolem watek... bo ja uczciwy jestem... ale jeszcze jest druga rzecz: cola pokazala jednego screena... jak wyslala do puyana te wiadomosc... a nie pokazala nizej, czy puyan odpowiedzial... byc moze zrobila screena z tego, on mial wtedy idla, a kazdy wie, jak w godzinach szczytu duzo osob na czacie pisze... znam puyana, jest uczciwy(po kims to ma Tongue)... a cola- juz byly watki o to ze ona kradnie... wiec cichy przemysl... cola pokazala jednego screena... jak on mial idla, a ona raz to napisala, a czat sie szybko zapelnil-to ona ma dowod... przemysl cichy... a poza tym jak juz powilem- duzo graczy wystrasza sie jak widzi watek na forum... i wtedy oddaje... ta osoba co mnie chciala okrasc, a potem po zrobieniu watku mi oddala, zostala moim kolegą... (ta osoba) nie bede mowic nicku, bo nawet nie pamietam... ale cichy przemysl... nie wziales pod uwage wszystkich zmiennych i stałych...


Ps.: nie że bronie puyana, ale bronie sprawiedliwosci... gdybym zobaczyl watek na puyana, oskarzajacy go-to bym napisal ze on jest winny... a tak- przemysl cichy powyzsza tresc... jak cos zrobie screeny z singla, o co mi chodzi...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości