A może jednak...
#1
A może dał byś mi się wypowiedzieć a nie zamykać temat od razu po napisaniu odpowiedzi... A nie da się zrobić tak że na arenie ma się tylko jedną bombę a resztę jaką się ma to albo się traci albo zabiera ci te bomby do enderchestu Emerald Tak samo z innymi rzeczami.
#2
Granat to był tylko przykład. Ludzie by zabierali inne rzeczy i też by było to samo.

Skoro by zabierało te rzeczy to po co by miał być enderchest?
#3
Ale ja wspomniałam tylko jedna rzecz a inne będę wracać lub znikać na zawsze.

Po co enderchest?
Po to by było można chować rzeczy na które zapracowałam..
#4
to ciezko zrobic, nawet nie wiem czy jest to do konca mozliwe.

jedyny sposob to po prostu zarobic, grac normalnie i od czasu do czasu "szarpnac" sie i kupic sobie mieczyk czy cos.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Ale jednak można spróbować prawda?
#6
A na co pracujesz na mc-pvp, skoro tylko wchodzisz na arenę zabijasz kilku graczy i giniesz? Eq się odnawia za każdą śmiercią, więc nie rozumiem. Nadal nie wiem co ty chcesz tam chować. Sklepik jest po to żeby kupować i od razu wbić na arenę, a nie "oszczędzać" w endercheście.
#7
GalAnonim chodzi NAM o to, że np. diaxowy hełm się już nie odnowi. Prawda? Na dodatek ja przypadkowo kupiłam 2'ie snajperki i je straciłam. I 450$ poszło się bujać! O to nam chodzi.
#8
A może chce na później sobie zenchantowany miecz schować?
Zapracować na więcej kupić więcej i ,,koksić". Tak trudno pojąć? Emerald

Albo kogoś dedne i mam 8 staków jedzenia i chce na później odłożyć to nie mogę! Musze zginąć przecież...
#9
Ja jestem za tym aby wprowadzili działkę na 7x7 i gita
Wpisywałbyś /magazyn /p home itp
Konfidencić na maluchy
#10
No tak Emerald
By wprowadzili coś gdzie można schować itemy -,-
Właśnie zginęłam z czym? Z Shot-Gun czemu?
Bo wcześniej zginęłam z mieczem żelaznym który kupiłam nie chcący -,-
A tak bym go sobie schowała i miecz by chociaż był ALE NIE!
Bo nikomu się nie chce czegoś takiego wprowadzić...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości