Samolubna Kradzież :/
#1
Exclamation 
Twój nick:
puyan07
Nick oskarżonego:
Cola_PL
Opis sytuacji:
Po kilku dniach nieobecności ( ok. 2 – 3 ) , wszedłem na moją działkę . Ukazały mi się 2 drastyczne tabliczki. Zostałem okradziony z powodu usunięcia z działki jak ja nie usuwałem nikogo. Zostałem okradziony z takich rzeczy jak:
- Piasek Dusz [ Cała Podwójna skrzynia ]
- Bloki Kwarcu [ ok. 7 Staków ]
- Jasnopył [ ok. 10 Staków lub więcej ]

Na razie widzę tylko te rzeczy, ale jeszcze poszukam.
Pewne pytanie sobie w głowach zadajecie… Skąd ja wiem że mnie akurat Cola_PL okradła ?
Z tego pewność, że do działki nie dodawałem nikogo oprócz jej [ Cola_PL ] i mojego brata
[ HubertKing ].
Ale to przecież wiadomo że nikogo nie dodaje się do działki tylko zaufane osoby – myślicie.
Ona była zaufaną osobą do tego momentu [ do dzisiaj ]. Pomagała segregować mi rzeczy. Chodziliśmy razem do netheru itp.

Dowód/Screen:
Są :<
Proponowana kara:
Moim zdanie [ Choć ja nie decyduje o tym ] , powinienem dostać wszystkie rzeczy z powrotem . Cola_PL powinna [ znowu powtarzam że ja nie o tym decyduje ] dostać BANA na wieczność za samolubną kradzież moich rzeczy zbieranych z ogromnym wysiłkiem.
Decyzja należy do ciebie [ do Cichego ]. Mi ogromnie zależy na odzyskaniu tych rzeczy.

Z poważaniem:
puyan07
______________________________________________________
Przed Chwilą wlazłem na serwer i na działce ukazał się pewien gracz [ Cola_PL ]

- Napisała że mi tych rzeczy nie odda i niestety sc nie zrobiłem :/
- Ale Tego zrobiłem [ W załączniku ]
- Na złączniku widać ją i pewno zdanie, którego wypowiadać nie mogę z przyczyn kultury osobistej.
- Myślę że zasłuży na wysoką kare.
_______________________________________________________
- Kolejne dowody [ W załączniku ]
#2
no wiesz puyan , Na bank nie odda ci rzeczy ale ban to morze ..
#3
Wiem że mi nie odda, ale Cichy może wszystko Big Grin
Dodałem 3 załącznik
#4
To był żart. Pożyczyłam te rzeczy tylko dla żartów . Pisałam do puyan07 że chce oddać rzeczy i stoję przed drzwiami na jego działkę, ale niestety puyan07 nie wpuścił mnie.Pisałam do niego przez 10 min., ale on nawet nie odpisywał do mnie. Moim zdaniem on (puyan07) powinien dostać BANA za posiadanie cheatów i za wymuszanie diamętów ode mnie.
#5
(03-11-2014, 17:10)Cola_PL napisał(a): To był żart. Pożyczyłam te rzeczy tylko dla żartów . Pisałam do puyan07 że chce oddać rzeczy i stoję przed drzwiami na jego działkę, ale niestety puyan07 nie wpuścił mnie.Pisałam do niego przez 10 min., ale on nawet nie odpisywał do mnie. Moim zdaniem on (puyan07) powinien dostać BANA za posiadanie cheatów i za wymuszanie diamętów ode mnie.

dowody?
#6
Przepraszam, jakich cheatów ? , jakiego wymuszanie diamentów ? Jak ja nawet nie wiem co to te cheaty ?
Nigdy nic od nikogo nie wymuszałem i nie będę wymuszał. Nie jestem złodziejem jak ty [ Cola_PL ]
Chciałaś wojnę, to ją dostaniesz...
#7
Niestety, pisze do gracza (puyan07) cytuje: Choc na moja działke, oddam ci te rzeczy co od cb. pożyczyłam, ale niestety puyan07 nie chce przyjść... mam na to dowód ...

Jaka wojnę.? Kto tu zaczął. Ja chce iść na ugodę, chce oddać ci rzeczy co pożyczyłam, a ty w ogóle nie odpisujesz.....

Wykorzystałeś mnie, ja ci pomagałam w budowie na twojej działce. A ty jeszcze mnie oskarżasz. Inni gracze mnie ostrzegali, że ci nie można ufać... a ja głupia nie posłuchałam ich....


Załączone pliki Miniatury
   
#8
dajcie spokój cocacoli ja ją lubie a najlepsza z lodówki
#9
Jak dla mnie to Cola_PL jest niewinna, skoro pisala mu (puyan) ze chce oddac rzeczy a on nie chcial to chyba jego strata co nie??? o.O
#10
O lol nikt nie ma fithfula texturki!
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości