MinecraftParty bugi!
#1
Witam nowe minecraftparty strasznie się buguje gdy wchodzi się na Serwer(Arene) to odrazu wchodzi się do gry a powinno się być w lobby i czekać na rozgrywke. Kolorowe Kafelki czasami respimy się wszyscy na niebieskim gdzie się przegrywa. Areny strasznie się bugują gdyż próbowałem wejść na Arenę nr4 to cały czas był ten wyścig ... i nie chciało się to rozpocząć. Na spleefie są straszne lagi i bardzo szybko się spada gdyż gra się zacina. I czy punkty się odejmują ? bo miałem 40 coś a mam 22

Oraz w lobby ten patyczek na graczy źle działa gdyż klikniemy na niego to prawda ukrywa graczy ale ci co wejdą na serwer to ich widać naprawcie to :/

I te bugi na minecraftparty też bym prosił o naprawienie ich.
[Obrazek: skyland.png]
#2
To jest narazie BETA -,-
Grałem fakt jest kilka lagów ale to da się przeżyć
Konfidencić na maluchy
#3
no bo to beta.. wlasciwie bardzo wczesna.
slotow 10, bo grac sie nie da..
wlasnie stirante popracowal troche nad tym. regeneracja aren juz powinna prawidlowo dzialac.
blokada skoku z wyscigu smierci (tntrun) juz nie przechodzi na kolejne areny.
hm.. mysql zostal przeniesiony na osobny watek procesora, niestety nadal sa problemy z wysylaniem danych.
dlatego na jednym serwerze masz 40pkt, na kolejnej 0pkt, a na jeszcze nastepnej 30pkt ;p

i ogolnie mowiac, to pogralem teraz kilkanascie rund na #1 przy 20 osobach online i ja nie mialem ani jednej scinki, ani jednego laga i bylo idealnie. natomiast kilku grazy pisalo "ogromne lagi, nie da sie grac", wiec szczerze mowiac to nie wiem jak jest na prawde, bo ja nic nie zauwazylem :/
nawet timings (takie specjalistyczne logi pracy serwera) bardzo sie poprawily i nic zlego nie pokazuja.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Aha a można liczyć że będzie to wszystko poprawione ? te pkt itp

Bugi dalej są z dołączaniem gdyż odrazu do gry :/
Te co się skacze po kolorach dalej są bugi że się na ziemi respi :/

Tabelka z graczami i wynikami zanika cały czas tylko na jednej arenie jest dobrze
[Obrazek: skyland.png]
#5
tak, ciagle nad tym pracujemy.

zawsze dolacza sie do gry i bedzie sie dolaczalo. ale zamiast odrazu do rozgrywki gdy ona juz trwa, bedzie sie wchodzilo na obserwatora, tam nad arena jako latanie..

z kolorami jeszcze nie zauwazylem buga. a gram..
tabelka znika, juz ja poprawilismy niestety nie podzialalo ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
A właśnie ten wyścig po płytkach czy jakoś tak też jest bug gdy jest odliczanie i gracz wejdzie na płytke to ona znika a tak niepowinno być
[Obrazek: skyland.png]
#7
to akurat jest taki bug, ktory mozna juz pominac albo zostawic na sam koniec xd

teraz trzeba przyspieszyc plugin by nie bylo lagow, poprawic tablice wynikow, poprawic kolorowe kafelki i zrobic to dolaczanie graczy do trwajacej gry ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości