kontynuacja "wyjasnijcie to!"
#1
DZIEKI FISHU!! ja tez popieram pomysl z dawaniem warnow... zanim zamkales pisalem wlasnie... ale fishu: przekonaj cichego zeby ZACZĄŁ UŻYWAĆ WARNÓW! bo one są, ale nikt ich nie używa...naprawde... to niema sensu...zrobil warny, a od 10 banów nie dostalem ani jednego warna... który z modów/adminów jest za tym, niech da mi warna na 1% z podpisem: "popieram" ... bo naprawde... jeszcze zeby byly jakies, niedorobione/niedopracowane... to rozumiem... ale są w porządku... wiec?
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
meldrox, a kim ty w ogole jestes zeby decydowac o tym jak my mamy banowac innych?
to jest nasza sprawa, a wlasciwie moja. mi sie tak podoba i koniec.
to czy ktos dostal bana, czy tez nie to nie wasza sprawa i nie powinniscie sie nawet o to pytac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Ogarnij się z tymi warnami. Jak ktoś przesadzi, to już trzeba dać bana. Ty nawet nie wiesz czy ktoś używa warnów, czy nie.

//edit
Cichy napisał przede mną xd
#4
Dodam że pisałem na temat konkretnej sytuacji, a nie ogólnie. Ja tam daje warny bo po to są. Inni nie chcą- ich decyzja.
#5
Na nie. Popierałbym bana dla niego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości