kontynuacja sprawy marcina
#1
czytam forum, chociaz nie gram juz na servie... pomagam i staram sie wykorzystywac moje doswiadczenie... ale marcin... serio?! piszesz z 10 razy to samo, ale na roznych kategoriach... ogolne, clasic ogolne... i jaki ma to sens?? nie ogarniasz?? cichy i moderatorzy to kumple z gangu XD(gangu czytaj miasta/kraju XD) znają sie, wiec wiedza czy są uczciwi...a teraz ogarnij... robią cie adminem... dostajesz duzo roznych praw i przywilejów... zaczynasz sie żądzić... budujesz ladne budowle... przebudowujesz delikatnie spawn... cichy sie wkurza... myslac o dobroczynnosci, rozdajesz diaxy... po 10 diax blokow na spawnie rzucasz... z powodu zmniejszenia wartosci diamentu, psuje sie handel na serverze... zaczyna sie "vip dla kazdego" z powodu bogactwa... i co?? cichy musi zresetowac calego classica... juz raz tak sie zdarzylo... myslisz ze moje dzialki* są bezwartosciowe?? myslisz ze dzialki innych moich kumpli, np. puyan'a jest bezwartosciowa?? nawet jesli napiszesz ze tak sie nie stanie, ze ty nie jestes taki, to w koncu i tak zaczniesz czerpac zyski z bycia modem/adminem... moze nie odrazu, ale z biegiem czasu tak sie stanie... wyobraz sobie, żądze zemsty calego classica na tobie, za reset... wyobraziles to sobie?? chociaz ja tez znam komendy /kick /mute i wiele innych, to i tak nie zabiegam o moda... jesli przez chwile POMYŚLISZ(tak wiem ze to trudne) albo chociasz ujmiesz to czystą LOGIKĄ(wiem że to boli) to dojdziesz do tego samego wniosku... ewentualnie mozesz sobie wstawic znak "=" zamiast "..." w moim opowiadaniu/historyjce/czy jak by inaczej ...
gdybym sie dowiedzial ze przez ciebie byl reset dzialek i wszystkiego, to bym ci chyba... znalazł bym cie i dokonal zemsty... to ze nie gram nie znaczy ze moja zabytkowa, ale ciagle dzialająca biedronka nie jest dla mnie cenna... to tyle... nie zdazylem tego dopisac w wątkach marcina wiec to tu pisze... wiec se przemysl marcin... rozumiem twoje checi, ale skoro byles juz adminem, to zrob WŁASNY server! to nie trudne... będziesz adminem, a jak sam napisales umiesz ladnie budowac i znasz komendy... wystarczy sciagnac kilka fajnych pluginow, albo napisac, zbudowac spawn, zrobic fajny server... a jesli bedzie na 1.6.4 to moze nawet na nim zagram... chcialem to napisac bo lubie sie udzielac na forum... wiec to tyle... cichy nie zamykaj tego odrazu, chce zobaczyc odpowiedz marcina na to... dzieki z gory!



*ktore sa pod opieką pewnej osoby z classica, jednej z pięciu w pełni zaufanych mi osób na serwie
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
tak wlasciwie, to nie mamy jako takich administratorow, ani operatorow na serwerach. jest kilka osob, ktorzy maja dostep tylko do komendy kick, ban i mute. ale nawet gm nie maja, a niektorzy nawet teleportacji do kogos.
nie prowadzimy rekrutacji, ani nikogo nie szukamy, po prostu nikogo nie potrzebujemy.
wiecej wyniknie problemow z nowymi pomocnikami niz jest teraz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść... W sumie nigdy nie dałbym na moda/admina kogoś kto się o to prosi... Na to trzeba zasłużyć i mieć zaufanie no i w sumie na miejscu administracji też bym nikogo nie szukał.
Osoby, które chcą moda/admina robią to dla szpanu, a co się za tym wiąże? Same problemy.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#4
juz i tak dostal bana na forum na kilka dni, bo ciagle spamowal i chyba nie potrafi nawet znalezc swojego tematu by odczytac odpowiedzi..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości