World Edit- Oh no!
#1
Witam, mam problem wgrania do minecrafta World Edita, czy ktoś wie jak go wgrac?
Pozdrawiam.
Oczywiście za pomoc +
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#2
Musisz zrobic serwer np. Bukkit i wlozyc world edita do folderu "plugins" polecam filmik treekta na wersje 1.6.4 masz tam juz world edita itp.
[Obrazek: 105259_49abec8143d6117f073bcb506f33e248.gif]
[Obrazek: 105217_c8d587a214217383e437ba94c806cf28.gif]
#3
Słabe te jego poradniki... xd


1. Pobierz Hamachi (http://www.dobreprogramy.pl/LogMeIn-Hama...12323.html / http://www.instalki.pl/programy/download...machi.html), zainstaluj i załóż sieć.
2. Pobierz craftbukkit (https://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/) - wybierz wersje dowolną, najlepiej bez beta build
3. Wpakuj go do jakiegoś folderu, np. Jestę newbie xd
4. Włącz go, niech się "rozpakuje" - zaczekaj chwilke
(4.5). Zmień na wszelki wypadek nazwę "craftbukkit-4y3o453494395milioncyferekIliterek" na sam "craftbukkit"
5. W notatniku wpisz:
Java 7/system 32-bit:
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

64-bit Java 7 (częsty problem, bo żaden debil nie napisze, że podstawowy kod jest na jave 6 i 32-bit -,- )
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

32-bit Java 6

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

64-bit Java 6 (nie jestem pewien tego!)
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

i zapisz jako "start.bat" (musi być plik .bat - wsadowy windows (?) ), po czym uruchom.
7. Edytuj, np. notatnikiem, notepadem++ serwer.properties i wpisz (w pole server IP) adres IPv4 z hamachi (ten pierwszy)
(7.5) edytuj inne opcje, jeżeli non-p, to online mode = false
8. uruchom serwer konsolą (start)
9. Zamknij, pobierz worldedit/inne puginy (http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/worldedit/)
10. Wpakuj je do folderu plugins w folderze serwera.
11. Uruchom serwer konsolą
12. Wejdź w mc i wpisz adres podany w server properties

Gotowe!
Powinno działać! Ja tak robiłem i działa xddd Tylko jak chcesz, aby inni dołączali to problem, bo ja nie ogarniam z Windowsa 8 :/ Z Windowsa 7 to po prostu kolega dołącza do sieci, wpisuje adres - działa (jak nie to wyłącz firewalla).

Wygląda na skomplikowane, ale jest banalne może tylko proste xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
Ja ci przecie pomogłem human...

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
It's better together ...
Just another day...
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(03-04-2014, 19:19)Hayer napisał(a): Słabe te jego poradniki... xd



5. W notatniku wpisz:
Java 7/system 32-bit:
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

64-bit Java 7 (częsty problem, bo żaden debil nie napisze, że podstawowy kod jest na jave 6 i 32-bit -,- )
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

32-bit Java 6

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

64-bit Java 6 (nie jestem pewien tego!)
@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

i zapisz jako "start.bat" (musi być plik .bat - wsadowy windows (?) ), po czym uruchom.

nie trzeba tyle pisać hayerku... wystarczy
java -Xmx1G -Xms1G -jar NazwaPlikuCraftbukkita nogui
pause
#6
Do zamknięcia Frost mi pomógł na skype xD
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości