Skarga na JJachu
#1
miał mi dac miecz 5 3 2 dałem mu zapłate (blaze rod 2 staki) nie dał miecza dowud filmik

filmik sie nie wstawia Sad
#2
Wrzuć na ty jako prywatne

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
It's better together ...
Just another day...
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Mi ktoś oszukał: ktos chcial mi sprzedac mieczyk ostrosc 5 oginen 2
za 50 pałke blaze dalem mu 50 pałke a on mi nic Sad
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#4
Dlatego trzeba by było dodać na serwer plugin Trade lub (jeżeli Stirante będzie miał czas) zmodyfikować ten plugin na potreby serwera, np. żeby się handlowało komendą /handel [nick], a nie przez kliknięcie na kogoś ręką. Czasami jest to uciążliwe, zwłaszcza wtedy kiedy robisz z kimś sojusz (PPM trzymając miecz).
PS. Z tego co pamiętam był już ten plugin na SkyBlocku (wtedy kiedy Sky-Land nie był jeszcze siecią serwerów), ale nie wiem dlaczego został usunięty.
#5
(03-03-2014, 19:54)Matusiek napisał(a): Dlatego trzeba by było dodać na serwer plugin Trade lub (jeżeli Stirante będzie miał czas) zmodyfikować ten plugin na potreby serwera, np. żeby się handlowało komendą /handel [nick], a nie przez kliknięcie na kogoś ręką. Czasami jest to uciążliwe, zwłaszcza wtedy kiedy robisz z kimś sojusz (PPM trzymając miecz).
PS. Z tego co pamiętam był już ten plugin na SkyBlocku (wtedy kiedy Sky-Land nie był jeszcze siecią serwerów), ale nie wiem dlaczego został usunięty.

Bug był i moge powiedzieć ci na pewno jaki...

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
It's better together ...
Just another day...
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
Plugin na taki trade jest bardzo łatwo napisać sam się dziwię, że nie ma na serwerze jeszcze żadnego autorskiego rozszerzenia do handlu.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#7
to po pierwsze, a po drugie... RÓB PO 5 SS!! jeden, jak zawieracie umowe o handel... drugie jak masz w eq zaplate... trzeci jak podnosi, czwarty jak ci daje, albo nie, a piaty to rozmowa waszao to czy on ci to da czy nie... zagroź zkargą na forum... jak co odpisze cos w stylu: "to se zrob, a i tak nie bede nic miec" to wtedy screena z tego... łącznie 5 ss i ban murowany... ewentualnie wejdz centralnie po zrobieniu skargi, powiedz ze zrobiles watek, ze moze sprawdzic... jak dalej mu to zwisa to wystarczy poczekac... ale jak zobaczy ze jest skarga i sa dowody, to raczej powinien zareagowac.... w calej historri servera NIGDY nie bylo na mnie skargi... zawsze bylem uczciwy, chociaz czasami se robilem przez chwile żarty z kogoś, jak placze: ODDAJ MI TO!!... XD
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości