ADMINIE CICHUSKU!!
#1
jest sprawa nie cierpiąca zwłoki... DLACZEGO DAJESZ BANY, NIE UŻYWAJĄC TYCH PROCENTÓW CZERWONYCH?!?! chyba po coś one są... a nie dajesz bany za cho**ra... przeciez to nawet nie przeklenstwo... a kasz*an to nazwa osoby ktora nie myśli... a jak dajesz bany to nie jest nawet napisane za co!! a w procentach 0% nadal... CHYBA PO COŚ SĄ ONE!!! wiec jak wchodze ostatnio, patrze a tu: Wot de?!? BAN!! niewiem za co ani kiedy dostałem... wiec to jest zryte troszke że nie używasz procentów, a one są... tam przynajmniej wiadomo za co one lecą... raz jedyny miałem 10% za jedno przekleństwo, i wtedy przynajmniej wiedzialem za co... a tak?? niewiem... proszę o przemyślenie...


(cytaty użyte w tym wątku zostały ocenzurowane, ale jeśli dostane bana, to to będzie nie fair, bo w innych wątkach widzialem ocenzurowane słabiej inne słowa złe wiec to będzie nie sprawiedliwe... dziękuję...)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
to się nazywa warn....wiesz....jeśli przeklinasz, to warn nic nie pomoże. cichy daje bana...chociaż teraz częściej daje bany, a jak pytam dlaczego to daje dziwne powody, ale warna np za "focha na świat" nie ma.

i strasznie chaotycznie piszesz.
#3
nie o to chodzi... pod reputką u siebie masz zawsze czerwony procent... i to o to mi chodzi... cichy raz mi dal za przeklenstwo 10% , a potem juz nigdy... powinno byc na zasadzie ostrzerzen... za przeklenstwa zbierają sie procenty, a potem, gdy 100% ban np. na tydzień... np. za cho**ra 10% a za niecenzuralne słowo na CH 50% albo nawet 80% , żeby tylko nie 100 bo od razu ban tez troche jest zły... ale jak np. masz 10 % , dostajesz 80% to juz wtedy uwazasz zeby nie dostac banika...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#4
To może takie przyzwyczajenie. Ja też zamiast warta dostałem bana za obraze
#5
Po tym temacie widać, dlaczego bany a nie warny. Powinieneś dostać kolejnego bana...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości