Do Cichuska
#1
Witam.
Gram na tym serwerze dość długo, ale jak wszystko inne trochę mi się znudził i nie gram na nim tak często jak kiedyś, dlatego boję się że moja działka zostanie usunięta, dlatego proszę nie o to żeby mi jej nie usuwać, ale o to żeby (Jeśli oczywiście można) przysłać mi kopię tej działki, ponieważ szkoda mi jej bo to jedna z najcenniejszych działek jakie widziałem. Mam tam 12 piętrowy mobgrainder, 3 piętrową plantacje dyń i 2 piętra ze zwierzętami (wszystkimi oprócz świń bo są nie potrzebne), o skrzynkach nie wspomnę, dlatego to jest jedyny serwer na którym byłem tak bogaty i wszystko uczciwie zdobyłem (Kiedyś miałem tak na innym serwerze ale nie będę reklamował, bo to i tak było już kilka lat temu) A więc jeśli można byłoby przesłać kopię tej działki to prosiłbym o to i korzystając z okazji chciałbym się z wami pożegnać, albowiem nie jestem pewny czy któregoś dnia moja jakże piękna i bogata działka zostanie usunięta Cry

Pozdrawiam serdecznie Kabanos1313

P.S Cichusek dzięki za ten serwer! Szczerze go polecam Kabanos1313
#2
Dzialki sie usuwają po 14 dniach wystarczy ze sie bedziesz logował w tym terminie
#3
nie da sie zrobic wyjatku. musisz wchodzic na serwer co jakis czas tak jak invalin napisal.
i nie tylko do lobby, ale na swoja dzialeczke ;p
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości