Jedzenie
#1
Proponuję aby zwiększyć ilość jedzenia w kit gracz i vip bo szybko się kończy
Gdyby nie kit gracz to bym wlazł na reda i musiał się tepać na spawna abym mógł wziąść jedzenie.
Polecam aby zmienić tryb gry bo tam napewno niema easy bo w ciągu 10 sekund skakania lub chodzenia 1 z paska głodu zchodzi.


Myślę że moje zmiany wyjdą dobrze graczą
Konfidencić na maluchy
#2
mysle ze jedzonka jest dosc duzo ;p vip ma chyba 2 miski wiecej xd
a tryb easy wedlug mnie jest dobry. mapa jest duza, nie ma wiele graczy i trzeba sie troche nabiegac by kogos dogonic i zabic.. to pasek glodu sie przydaje ;p

no i wiesz.. jedno drugiemu troche przeczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Ale zauważ że ten głód za szybko schodzi
Można by dać graczowi 6 misek Vipowi 9


Jak 2 raz kupiłem vipa to co chwila pisałem na czacie
-Idę na spawna po żarcie ;P
Nawet Vip ma przedygane bo na arenie /vip nie może wpisać
Konfidencić na maluchy
#4
Wicio dobrze gada!
[Obrazek: ff6b33e482fe17e20e4e512dfac5b055.jpg]

Jestem graczem PREMIUM. Jeśli ty, nie posiadasz premium, nie mamy o czym dyskutować.
#5
To że wpisać nie można to jeszcze nic, gorzej jak, np. kupiłeś sobie shotguna i skończyło ci się jedzenie, a masz za mało głodu, żeby ci się życia regenerowały.
#6
I jeszcze wiecej strzal dodajcie bo ja mam skilla w luku i kampie a jak sie skonczą strzaly to co? Musze sie dednąć...
Tencza xD
#7
vip - 9 miseczek.
gracz - 6 miseczek.

moze byc?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
I stak strzal Smile Nawet więcej Tongue
Tencza xD
#9
(02-27-2014, 18:48)adi252 napisał(a): I jeszcze wiecej strzal dodajcie bo ja mam skilla w luku i kampie a jak sie skonczą strzaly to co? Musze sie dednąć...


Ilość jest dobra. Ew. więcej strzał dla vipa ( o ile jeszcze nie ma). Zresztą do strzelania są też pistolety xd
#10
Nie mam zamiaru kupowac Vipa po to zeby miec wiecej strzal... dodajcie je poprostu
Tencza xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości