Problem..
#1
Jak włączam launcher na wersje 1.7.4 i wchodzę na serwer bardzo mi tnie...
Powie ktoś jak mogę ustawic w ustawieniach abym miał jak najmniej lagów/ścinek?
Oczywiście za pomoc + Heart3
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#2
kup premium
Nie.
#3
Mam premium. To wina mojego komputera do usunięcia...
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#4
Ustaw grafike na fast, off animacje chodzenia, widoczność na short lub tiny, ustaw max fps na 60, fog fast 0.8, wgraj optifine i wyłącz sky i stairs oraz animations all off. Mi pomogło. Jakoś mam 20fps. Mam słabego kompa i już jak mam 30fps to mi nie laguje. Mam nadzieje że pomogłem.

Aha i chyba zły dział.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Ogarnij 1.7.2

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
#6
(02-25-2014, 21:51)CruQ napisał(a): Ustaw grafike na fast, off animacje chodzenia, widoczność na short lub tiny, ustaw max fps na 60, fog fast 0.8, wgraj optifine i wyłącz sky i stairs oraz animations all off. Mi pomogło. Jakoś mam 20fps. Mam słabego kompa i już jak mam 30fps to mi nie laguje. Mam nadzieje że pomogłem.

Aha i chyba zły dział.

Fog fast 0.8 jest tylko na optifine

Sprawdź czy twój system i java mają zgodność, czyli najnowsza wersja i zgodność 32/64 bit. Gdy u siebie zainstalowalem jave pod system 64 bit to przestalo mulic.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#7
http://optifine.net/downloads.php
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#8
(02-25-2014, 21:51)CruQ napisał(a): Ustaw grafike na fast, off animacje chodzenia, widoczność na short lub tiny, ustaw max fps na 60, fog fast 0.8, wgraj optifine i wyłącz sky i stairs oraz animations all off. Mi pomogło. Jakoś mam 20fps. Mam słabego kompa i już jak mam 30fps to mi nie laguje. Mam nadzieje że pomogłem.

Aha i chyba zły dział.

Fps na maxa ustawic
... xf ja nie uwazam ze mam bardzo dobrego kompa , ale 300fps na wszystko off ..

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
It's better together ...
Just another day...
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Frost ale do max FPS jest potrzebny V-Sync aby nie było rozdarcia
#10
Niech gal zamknie, kupię nowy komputer. Będzie zero problemów.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości