Zablokowanie potków na niewidzialność
#1
Exclamation 
To mnie zaczyna już wkurzać. Ostatnio jak byłem na działce jakiś koleś na niewidce chciał mi ukraść kury i na szczęście tylko jedną zwinął którą cudem odzyskałem. Na pvp też są takie trolle które biorą jakieś miecze i idą na niewidce zabijać noobów (ci co wbiegają i zaczepiają lepszych) i żelaznych lub diaxowych. Proszę o zastanowienie się nad tym bo na niewidce każdy ujdzie przed ss bo nicku nie widać i nie można dać mu za to bana a osoby które w tych sytuacjach są bezkarne to lubią działać dalej! Wiem że dużo graczy lubi niewidki ale pomyślcie jakim cudem giną wam np. krowy albo inne zwierzątka...
#2
Niby jak giną skoro nie można ich mordować na działce? Trzeba zamykać za sobą drzwi itp, a nie... Na pvp może i latają, ale miecze widać, a jak takiego trafisz to ginie na ciosa tracąc wszystko. Mi osobiście nie zabierają nawet pół serca swoimi marnymi atakami.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#3
zamykałem to ostatnio na szybko jeśli chodzi o kurniki a o pvp to tacy na niewidce odsłaniają miecz na pół sekundy i praktycznie nie można ich zauważyć.
#4
Możesz uderzać na ślepo, a najlepszą techniką jest wywalić śmieci na glebę i oni chcąc podejść podniosą je i wtedy ich zobaczysz... Trochę taktyki...
[Obrazek: 20131201164626.png]
#5
Ja patrze na te jak by to nazwać bąbelki od miksturki i widać jak ktoś podchodzi zazwyczj wyrzucam zmarniałom diax zbroje
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości