Odbanowanie
#11
Cootje nie podawałem się za Admina.
#12
http://forum.sky-land.pl/attachment.php?aid=2336
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
Złodziej złodziejem pozostanie. Odbanowania nie będzie
#14
a po za tym nieznajomy ja sie udzielalem w wielu wątkach w którym byla sprawa ze kradniesz... nie jestem pewny czy mnie raz nie okradles, ale to nei wazne bo nie robilem bulwersa nawet, wiec pewnie jakis maly item... hmm... co to moglo byc...

AAH!! WIEM!! to bylo kiedys jak ogarnialem u siebie dzialke i itemki lataly... wtedy ty akurat byles i mi bloki pod(cenzura)les! prosze cichy nie dawaj mi kolejnego bana... taką piękną cenzurę zrobilem... to byla chyba nethercegla... tak ze 20...

wiec widzisz nieznajomy...ja ani razu nie mialem bana na sky-land.pl ... (nie liczac tego 30-minutowego, ale tylko na servery gdzie pisalem " 1,2,3,4 " i bralo to za reklame)... nigdy nie mialem bana za kradzież, czy spam... chociaż przyznam sie że czasami ludziom troche spamilem... ale to tylko troszke

bo na serverze nie jest najwazniejsze bogactwo... tylko reputacja i szacunek...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#15
Jakie przemówienie Mel... Zagłosuję na Ciebie jak będziesz startował na miss xD Dajcie cichemu podjąć decyzję i temu drugiemu błagać o przebaczenie w spokoju. Big Grin
[Obrazek: 20131201164626.png]
#16
Ja nie kradłem dlatego że chciałem,wszyscy mnie okradali z wymian.Raz to nawet ze skrzynki diaxy mi zniknęły (a nikogo nie miałem dodanego).I w końcu nie wytrzymałem.
#17
To wystarczyło składać skargi na forum. A tak to chyba nie dostaniesz UnBana.
402 Payment Required
#18
Tylko że zapominam robić screenów.
#19
(02-23-2014, 09:46)Nieznajomy2000 napisał(a): Tylko że zapominam robić screenów.

Kartke na czole bylo sobie przykleicHeartWink
#20
SS robi się guzikiem F2 nieznajomy2000


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości