Skarga na gracza Marwoll
#1
Big Grin 
Twój nickTongueolskiWRC (PISZE W IMIENIU PolskiegoWRC , ponieważ nie może się zarejestrować na forum)
Nick oskarżonego:Marwoll
Opis sytuacji:Napisałem na chacie ze kupie miecz ostrość 3 4 lub 5 Marwoll napisał ze mi sprzeda za 45 diaxow i 1 koxa (złote jabłko enchant) gdy mu rzuciłem 1 wyszedł z servera Sad (NAJLEPIEJ BYŁOBY JAKBY ODDAŁ ITEMY !)
Dowód/Screen:ss


Załączone pliki Miniatury
               
#2
nie widac za bardzo by byla jakas wymiana, albo rozmowa handlowa czy cos. po prostu mu rzuca itemy, a jego nie ma..
mogl przejsc w inne miejsce i dac itemy.. albo mogl peirwszy rzucic, nie wiem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
jak miło XD na screenach są moje wiadomości XD

ej lol... czego ja na 3 screenach mówie to samo?? ja to pisałem tylko raz.. wiec coś chyba oszukujesz... pozatym znam marwolla... on nie kradnie... wiec to musiała być wymiana ottaka o... albo dostałeś to coś, i szybko zchowałeś i screen bo go nie lubisz, albo niewiem... ale cichy... rozpatrz to że na 3 screenach jest ta sama moja wypowiedź...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#4
Meldrox. Moze byc ta sama wiadomosc, bo gracze zrobili to z normalną prędkością. Ty czekasz aż 6 osob napisze podczas robienia ss'ow zeby nie bylo podejzen ze oszukujesz? A poza tym pierwsza część twojej wypowiedzi jest bez sensu.

Superios. Niestety za mało dowodów. Cichy nie moze stwierdzic czy dostales czy nie. Moze po prostu dales mu on dal tobie, pobiegl, dal miecz a ty chcesz zwrotu itemków

Moze to dziwne, ale tak moglo być. Następnym razem rób więcej ss'ów albo nagraj filmik.


Wysłane przez mojego iPhone 4 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości