"Reklamowanie"
#1
mam sprawę... kiedy byłem na netherku, w ŚWIETNYM MIEJSCU, PRZY 5 OLBRZYMICH złożach glowstona, mając jedwabny kilof, wpisałem na czacie, udając że liczę złoża... wpisałem: " 1,2,3,4 " po czym nastąpiło(screen1), przy czym to mnie obraża, a nie zrobiłem nic złego, a potem, przy próbie szybkiego wejścia, i teleportacji do kolegi, obok, tamtego miejsca, nastąpiło(screen2), wiec najprawdopodobniej mój kolega ztamtąd pójdzie... DLACZEGO ZOSTAŁEM TAK POTRAKTOWANY?!?!!? to nie sprawiedliwe, gdyż ja się trzymam regulaminu, a poza tym nie mam czego reklamować, no chyba, że mojego sklepiku na działce... wiec?? proszę o zrobienie coś z tym... gdyż straciłem ponad stak jasnogłazu!! tam były 4 złoża do których się udawałem właśnie!! i co?? żeby zachęcić mojego kolegę, pisząc: " 1,2,3,4 " zostałem zbanowany na pół godziny!! dlaczego?? proszę o zrobienie coś z tym błędem systemu, wyłapującego złamania regulaminu o reklamowaniu innych serwerów...(piszę ten wątek, czekając na możliwość ponownego wejścia na server)

[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

kliknij to będe cie lubiał i ocenie cie... pozytywnie :{)

jak mówiłem on sobie poszedł z tamtej miejscówy, a to było daleko od spawnu, i nie doszedłem tam ponownie...


Załączone pliki
.bmp   forum.bmp (Rozmiar: 441.02 KB / Pobrań: 15)
.bmp   forum2.bmp (Rozmiar: 287.07 KB / Pobrań: 13)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Jak takie coś piszesz to traktuje to jako IP serwera.

Zamykam, bo już i tak minęło xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości