Haslo v2
#1
Odrazu pisze ze prosze by nie zamykac odrazu tematu poniewaz moze chcialem cos dopisac...



Co do nicku Croussant na ktorym mialem vipa. VIP byl kupiony w tamtym roku w lipcu gdzies w przedziale 10-20. Numeru mowie ze nie mam bo nie byl sms wyslany z mojego telefonu wiec nie mam jak tego sprawdzic. Co po poprzednich tematach widze ze starczy tez data zakupu Vipa by haslo odzyskac. Ja wlasnie ja podalem czy wiec teraz jest mozliwosc odzyskania konta?. Konto jest moje powtarzam poraz 100 cichusek zrozum gralem na serwie ostatni raz gdzies w Lipcu wiec mialem prawo zapomniec haslo. Konto na forum mialem zalozone w maju wiec wtedy tez gralem na serwerze na swoim nicku, wiec oszustem nie jestem.Chce poprostu odzyskac konto.Mialem dobrze rozbudowana wyspe mialem na niej mobgridera chyba z 7 pieter, twarze youtuberow z welny, sciane z glowami z pvp, Sklepik, pasieke ze zwierzetami taka w powietrzu, aa sklepik z glowami tez mialem, pod glowna wyspa tam gdzie grider byla farma i rozne mechanizmy a na najwyzszym pietrze mialem zbudowany jakoby fort gdzie winda wodna schodzilo sie w dol, kolo gridera byl magazyn , mialem na wyspie tez stajnie dla koni.Cala Wyspa tj podloze bylo z ston bricka.Prosze o zrozumienie.
#2
(02-09-2014, 16:28)croussant napisał(a): Mialem dobrze rozbudowana wyspe mialem na niej mobgridera chyba z 7 pieter, twarze youtuberow z welny, sciane z glowami z pvp, Sklepik, pasieke ze zwierzetami taka w powietrzu, aa sklepik z glowami tez mialem, pod glowna wyspa tam gdzie grider byla farma i rozne mechanizmy a na najwyzszym pietrze mialem zbudowany jakoby fort gdzie winda wodna schodzilo sie w dol, kolo gridera byl magazyn , mialem na wyspie tez stajnie dla koni.Cala Wyspa tj podloze bylo z ston bricka.Prosze o zrozumienie.

Wyspy są usuwane po 2 tygodniach od ostatniej obecności właściciela, więc...
Domyśl się zakończenia.

Ale jeśli chodzi o datę zakupu Vipa, to raczej nie możesz być oszustem, to na pewno prawdziwy Croussant Smile
Niedostępny
#3
Ja coś jeszcze napiszę xD
W poprzednim wątku napisałeś że chcesz hasła do dwóch kont, czyli masz multikonto?
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#4
Ech... konto jego brata, Po(d)rywacz.
Niedostępny
#5
konto na drugim kompie na nim brat gral, wiec raczej nie multi. Chcial bym odzyskal mu tez haslo ale narazie jak mi sie uda odzyskac to potem jego bede probowac.
#6
czy pomoze mi ktos odzyskac to haslo? co mam jeszcze udowodnic ze to ja...
#7
dać numer telefonu z którego kupowałeś vipa czy tam elite.
#8
człowieku czy ja nie wyraznie napisalem? Pisze ze nie mam bo to nie bylo z mojego tel dotego 5 miesiecy temu. Co nie odzyskam hasla do swojego konta bo nie mam glupiego nr tel... podalem kiedy bylo kupione, co bylo na wyspie, ze mam konto na forum od maja... Co mam wam jeszcze podac ludzie jak wy nie umiecie sobie poradzic z taka sprawa to jak wy sobie poradzicie jak ktos bedzie mial gorszy problem. Haslo mialem prawo zapomniec bo to bylo bardzo dawno, a wy jak nie macie odzyskania hasla za pomoca np @ to powinnscie mi juz dawno dac nowe haslo. Co jeszcze mam udowodnic ze jestem "prawdziwy"...Sprawdzcie te glupie logi ze gralem z tego kompa.
#9
Takie rzeczy jakie ty teraz piszesz może sobie każdy napisać, dlatego nie ma pewności, że ty to ty. Co z tego, że napiszesz co miałeś na wyspie? Takie coś każdy może napisać i nie koniecznie musi to być prawda, chyba nie myślisz, że Cichy wie co kto ma na wyspie. Jak możesz nie pamiętać swojego numeru telefonu, dla mnie to też jest dziwne. Jest ustalone co trzeba zrobić żeby odzyskać konto i musisz się do tego dostosować. Jak dotąd nikt nie robił z tego takiego wielkiego problemu jak ty. Twojej wyspy i tak już nie ma bo one znikają po jakimś czasie być offline więc nie ma sensu się wykłócać o nic. Załóż nowe konto, jedyne rozwiązanie. Oczywiście możesz sobie kupić premke na tamten nick. Wtedy jak dasz odpowiedni dowód że to twoje konto Cichy da ci hasło.
#10
Boże ludzie ogarnijcie sie, po co koles ma klamac, mi tez sie duzo razy zapomnialo hasla, i co ?
kazdemu sie zdarzy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości