Haslo
#1
Witam .
Dawno tu nie gralem i chcialbym powrocic na serwer.
Lecz jest problem bo zapomnialem haslo na moje i brata konto. Czy dalo by rade odzyskac? Nick to Croussant oraz Brick_Sagan
#2
Przenoszę. Jak masz premium to daj screen z minecraft.net w zakładce profile.

Na przyszłość zastosuj się do wzoru i pisz w odpowiednim dziale.
#3
nie mam premium, chce aby odzyskac haslo, prosze o wydanie nowego lub przypomnienie starego, gralem na serwie konto jest moje na forum mam juz dlugo konto wiec czekam.
#4
cos kupywales w sklepiku SMS ?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
juz nie pamietam na ktorym nicku ale mialem Elite, moge nawet powiedzec co na wyspie mialem jak trzeba
#6
Croussant miał elite, pamiętam. Daj 6 cyfr numeru telefonu z którego kupiłeś coś w sklepiku sms.
#7
nie pamietam numeru, bo to nie bylo z mojego telefonu wysylane,mowie moge powiedziec co na wyspie mialem itp jesli to bedzie oczywiscie wymagane, lub inne informacje moge powiedziec jakie slowo bylo w hasle , bo je pamietam a nie pamietam cyferek jakie byly i w tym jest problem Big Grin
#8
W ten sposób raczej nie odzyskasz hasła. Zmień nick i zarejestruj się na nowo.
#9
kurde jak moge nie odzyskac jak to jest moje konto i ja chce je spowrotem, powinna byc opcja przywracania hasla przez @ np , a nie ja sie musze tu błaźnic i sie tlumaczyc...gralem gdzies pare miesiecy temu i ja bd pamietal numer z jakiego sms wyslalem... Mówie pamietam co na wyspie mialem i czlon hasla wiec moge cos o tym powiedziec...Konto na forum tez mam dlugo, gdzies po tym je zalozylem jak zaczolem grac wiec ja nie widze sensu w tym bym mial cos dalej udowadniac...


Dlugo musze czekac?? Bo bym sobie juz pogral...

Jakby trzeba bylo jeszcze jakis informacji to Cichusek napisz, bo na pw ci probowalem wyslac ale nie wiem czy sie wyslalo bo sie cos pierdzieli.
#10
jak cos kupowales to data i numer telefonu, jak masz premium to screen. jak nie masz niczego to nowy nick, konto nie jest twoje, jest niczyje. nikt go nie kupil u mojangu, nic u nas nie kupowales, to nie ma dowodow ze bylo twoje. a sprawdzic hasel nie mozemy bo bysmy lamali wasza prywatnosc.
po prostu zmien nick i juz. nastepnym razem pamietaj swoje hasla.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości