Propozycja: Dział FAQ
#1
Witam Smile

Ostatnio po napisaniu poradnika, jak założyć sklep wpadłem na pomysł założenia nowego działu z serią takich poradników i FAQ. Taki dział przydałby się głównie nowym użytkownikom na forum, którzy mają skargę bez dowodów i tylko śmiecą nie wiedząc o tym. Taki dział mógłby temu zapobiec. Gracz/Moderator odsyła takiego delikwenta do odpowiedniego wątku w takim dziale i nie musi mu wyjaśniać na shoucie, przy okazji spamując.
Samymi poradnikami mógłbym się zająć, mam ferie, dużo wolnego czasu i napisanie tego nie sprawiłoby większego problemu Smile
Myślę, że to jest dość potrzebne, ponieważ niezarejestrowani użytkownicy mogli przeglądać ten dział bez rejestracji, dzięki czemu nie było spamu kontami nieużywanymi/rzadko używanymi i wątkami śmieciowymi.

Mam nadzieję, że mój pomysł zostanie w miarę pozytywnie przyjęty Heart

Notch TheGardenPL Notch
Niedostępny
#2
Ja też mam czas :> i też mogę napisać kilka FAQ
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#3
@refresh
Niedostępny
#4
to juz lepiej zrobic temat z faq gdzie beda pytania i odpowiedzi w formie krotkiej notki albo linku odsylajacego do konkretnego postu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Ja jestem za takim działem F.A.Q przydał by się dla początkujących.
[Obrazek: skyland.png]
#6
To ja mogę się za to zabrać... tylko w jakim dziale to dać ;p
Cichy jak ktoś zrobi ten wątek z FAQ to w miejscach gdzie powinny znajdować się wzory(najczęściej do działu propozycje i ogólne) daj link do tego FAQ(wiem że działy propzycje i ogólne nie mają wzoru)
Poczujcie potęgę kapitalizmu!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości