Błąd z Minecraft
#11
W renderowanie ingeruje tylko Optifine i x-ray, ale według mnie Optifine to powoduje.
#12
(02-05-2014, 17:29)stirante napisał(a): W renderowanie ingeruje tylko Optifine i x-ray, ale według mnie Optifine to powoduje.

Too many Items też bierze udział (dodaje rozszerzone spawnery i bloki grzybów, jak nie wierzysz zrób świat na singlu z TMI, zapisz go i wejdź jeszcze raz, wyskoczy ci kilka błędów z ID bloków, co oznacza że integruje w budowę świata).
Oczywiście musisz mieć Forge'a.
Niedostępny
#13
Niestety nie masz racji. TMI nie dodaje nowych spawnerów, tylko oferuje zwykłe skonfigurowane pod wszystkie możliwe moby, a bloki grzybów są normalnie, ale nie są dostępne w creative inventory.
#14
Gram na wersjo bez Forge. Próbowałem też bez żadnych modów i błąd dalej występuje. Zainstalowany tylko Optifine i to samo. Ja jestem już bezsilny. Pomoże ktoś?
402 Payment Required
#15
Mam x-raya i nie cheatuje. Nie, tylko włączam x na surowcowej...
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#16
(02-05-2014, 18:59)stirante napisał(a): Niestety nie masz racji. TMI nie dodaje nowych spawnerów, tylko oferuje zwykłe skonfigurowane pod wszystkie możliwe moby, a bloki grzybów są normalnie, ale nie są dostępne w creative inventory.

No masz rację, mi chodzi o to że to normalne bloki, tmi ich nie dodaje ale minecraft je rozpoznaje jako bloki z modów. Btw never mind.
Niedostępny
#17
(02-05-2014, 21:43)CruQ napisał(a): Mam x-raya i nie cheatuje. Nie, tylko włączam x na surowcowej...

X-raya używam głównie na sky-landzie, gdzie mam kilka poziomów: na jednym poziomie mam farmy, na innym owce i mam jeszcze 2 mobareny. Na classicu tylko sprawdzam, czy urosły mi kaktusy (mam zajętą całą działkę pod ziemią).
402 Payment Required
#18
Spróbuj odintalować wszystkie mody i pobrać minecraft od nowa, ewentualnie zmień teksturkę Smile
Niedostępny
#19
Ja też miałem podobny błąd, bo też związany z grafiką. Gdy byłem gdzieś blisko/w dżungli to taka jakby cienka kreska "przeszywała" mi ekran, a potem po kilku sekundach minecraft mi się wyłączał.
#20
Wiem o co chodzi(chyba wiem xd)... zmniejsz renderowanie
Poczujcie potęgę kapitalizmu!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości