Błąd z Minecraft
#1
Otóż od niedawna na serwerach z dużą mapą survivalową (classic, extreme hardcore) mam pewien błąd, który jest ukazany na screenach. Błąd ten występuje po około 10 minutach gry. Miałem go jeszcze w Beta 1.7.2, ale coś z nim zrobiłem, tylko nie pamiętam co. A dokładniej chodzi o błąd graficzny (kolorowe ukośne kreski, które migają różnymi kolorami i przeszkadzają).
Czy można coś z tym zrobić? System, kartę graficzną i wszystkie sprzęty mam te same, co podczas wcześniejszego występowania tego błędu, więc to nie jest wina słabego sprzętu. Javę też kilka razy przeinstalowałem, ale nie pomogło. Mam tylko jedną, najnowszą wersję Javy.
Proszę tylko o odpowiedzi, które mogą mi pomóc w rozwiązaniu tego błędu.
   
402 Payment Required
#2
Chyba uszkodzona karta graficzna
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Ale kiedyś miałem to samo i przeszło, jak coś zrobiłem. To nie wina karty graficznej.
402 Payment Required
#4
No to moze formacik ? Bo moze wirusa masz jakiegos i ci to przeszkadza...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
To nie jest przez wirusa. Format miałem 3 miesiące temu.
402 Payment Required
#6
Hm ja miesiąc temu miałem formata i po tygodniu konia miałem Tongue

Może coś w appdata poprzestawiałeś
Ja na cichym launcherze mam jasność 500000000 +
Bo podobne coś miałem a teraz niema
Konfidencić na maluchy
#7
ale fajne kolorki ale to jest za wysoki ram według mnie
   
  [Obrazek: 2d81e12ed7b5e76101dc99d8281f003f.jpg] Klinki na obrazek jeśli chcesz swoją sygnaturkę Wink
#8
Ram nie.... bo by mu wylaczal4o mc
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Na pewno nie za wysoki ram xD Skoro jest to błąd tylko z dużymi mapami to możliwe, że błąd wynika ze złych kordów. Nie wiem w jaki sposób mogą być złe ale w jakiś sposób są.
#10
To nie na koordynatach. Jak na classicu jestem na działkach, to mogę siedzieć tam godzinę i nic, a jak pójdę na surowcową, po 10 minutach pokazuje się ten błąd i potem jest nawet na działkach. Szukałem o tym na google, ale nikt nie miał takiego problemu.
Z modów mam tylko Optifine, TooManyItems i x-raya (ale nie cheatuję) i mam Minecraft Premium.
402 Payment Required


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości