Starcie Tytanów
#21
Starcie tytanów: kto pierwszy dostanie bana na ZAWSZE!
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#22
Reklamuj server i zrob mk ...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#23
Ej Dom Muzyczny Tomson chce GG bo nie ma skype
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#24
Jak założe gg dam znać Big Grin
krzysiekkowal123321 <---- Zaproście na skype.
#25
ok ;p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#26
ja tam niewiem, ale na classicu, na pvp, o 2 w nocy(kiedy nikogo prawie nie ma) rozwaliłbym cie równo... na parkourze niewiem, na skywarsach?? hmm...jeśli dostane łuk, i będzie na dwóch to wygram z tobom... zaleję soją wyspę lawą, i będe campił na shifcie... a potem jak wejdziesz, do ci headshot, i do lawy XD albo nawet headshot, i na niższe piętro, potem to samo XD optymista
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#27
(02-04-2014, 19:13)HouseMusicPL. napisał(a): Witam. Zaczynam wstawiać odcinki na yt (BEZ GŁOSU!!!) o nazwie starcie tytanów. Szukam godnych przeciwników do różnych konkurencji. Uważasz się za ProKoxa? Zgłoś się.
Parkoure: HouseMusicPL vs patrykswec :Wygrana HouseMusicPL: Link:
SkyWars: HouseMusicPL vs
PvP: HouseMusicPL vs
PS: Zgłaszajcie też w czym moge się mierzyć oprócz tych wymienionych.

popraw ;p
wygralem z toba na pvp 2:1
i Skywars 1:0 dla mnie Big Grin
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#28
(02-12-2014, 02:32)Meldrox napisał(a): ja tam niewiem, ale na classicu, na pvp, o 2 w nocy(kiedy nikogo prawie nie ma) rozwaliłbym cie równo... na parkourze niewiem, na skywarsach?? hmm...jeśli dostane łuk, i będzie na dwóch to wygram z tobom... zaleję soją wyspę lawą, i będe campił na shifcie... a potem jak wejdziesz, do ci headshot, i do lawy XD albo nawet headshot, i na niższe piętro, potem to samo XD optymista

Z lawą i z łukiem to każdy głupi umie xD
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#29
a jak... tylko trzeba sie zabunkrować...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#30
(02-12-2014, 12:29)Meldrox napisał(a): a jak... tylko trzeba sie zabunkrować...

nie ? widzisz budujacy sie most ... strzelasz ... BAM trafiony !
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości