Dołączenie do ekipy Serwera
#1
Witam was serdecznie urzytkownicy i administracje, chciałbym was poinformować iż chciałbym dołączyć w szeregi ekipy waszego serwera.
Na ten czas nie wiem czy rekrutacje macie otwartą, ogólne informacie o mnie.
mam na imię Marcin mam 17lat, jestem doświadczonym graczem jak i administratorem minecraft w minecraft gram od 3 lat od alfa ;D, jestem ogarniętym człowiekiem nie daje siebie robić w (konia), wszystko dokładnie sprawdzam nie umknie mi najmniejsze przewinienie, Przyda wam się osoba która może poświęcić dużo czasu na rozwój serwera, znam dużo komend i szybko poradze sobie z jakimś problemem, jeśli chodzi o ludzi szybko nawiązuje kontakty i można się ze mną dogadać, jak serwer będzie w potrzebie to mogę go wspomóc finansowo. Do waszego serwa na pewno wniosę pomoc i ład, na serwie gram około 19 dni i już jestem gotowy do pomocy. W razie pytań proszę pisać..Smile
#2
Nie ma otwartej bo gdyby byla otwarta to by byla otwarta(f*cking logic)
Musisz tu troche grac, nie wbijasz i piszesz "atmin daj atmina bo cem" bo tak to wygląda
#3
Nie robimy rekrutacji. Przyjmujemy osoby wybrane przez nas na podstawie ich zachowania, zaangażowania i zaufania. Takie ZZZ xD

No to kolejne Z - Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości