Skarga SPAMer
#1
kolejna osoba spami mi odwiedzeniami, ale to już była przesada... dlatego jest kilka screenów...
oskarżony: ziomal007
oskarżenie:spamer, a w dodatku złodziej ale dowodów niema...bo nie mnie okradł, ale okradl... ale ja wnosze o SPAM
DOWODY oskarżające: screeny?? są?? tak!
nawet jakby co po powiedzeniu mu że ma już bana(bo mam nadzieje że cichusek ogarnie screeny) on dalej spamił... aha i cichusku teraz robie kilka screenów... z doświadczenia wiem że jeden czasami nie wystarcza...

nawet mu odrzucałem je


Załączone pliki Miniatury
                   
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Potwierdzam nieuczciwość tego gracza. Widziałem, że okradł wraz z KvB parę osób. Raz próbował okraść mnie z 3 stacków blaze rode oferując wysoką ofertę zapłaty. Zaoferowałem więc wymianę, że pierw da diaxy za jedną blaze rode ja mu ją wyrzucę i tak przerzucimy stack bo słyszałem, że kradnie. Jendak gracz ten na to powiedział, żebym zamiast 1 stacka wyrzucił jeden stack, a gdy się nie zgodziłem wyzywał mnie od kłamców, że wcale nie mam tylu pałek i że jeśli nie wyrzucę ich w ciągu 5 sekund to mi załatwi bana na serwerze. xD
Uśmiałem się i go zignorowałem. Zalecam, więc podczas handlu z tym graczem ostrożność w formie zapłaty po tym kiedy on da towar.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#3
yhy. 3 dni
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości