Gracz chelsea007 to oszust!
#1
Sad 
Twój nick: SzymPan56
Nick oskarżonego: chelsea007
Opis sytuacji: Chciałem kupić książkę Zaklęty ogień 2, a dostałem ochrona 1
za 10 diamentów.


Załączone pliki Miniatury
               
#2
1. Gościu ma bana na pewno.
2. Diaxów z powrotem nie dostaniesz (bo zaraz wszyscy przylecą z fałszywymi skargami że ukradli im pierdyliardy diamentów)
3. 10 diaxów za fire aspect 2? xD
Niedostępny
#3
Wiesz, potrzebuję tą książkę do miecza 5/2. xD
#4
10 diax to zaledwie 25 minut tylko trzeba umieć kopać.

Po za tym diaxów nie odzyskasz no i musisz uważać z kim handlujesz Smile
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Powinieneś robić screeny przez minecrafta aby była data ich robienia...

Teraz pytanie... Każdy zakup tak szczegółowo fotografujesz jakbyś wiedział, że Cię okradną?
[Obrazek: 20131201164626.png]
#6
CruQ napisał:
10 diax to zaledwie 25 minut tylko trzeba umieć kopać.
...
serio?? ja w niecałe 10 minut zarobiłem ponad pół staka daix, a nawet sponad stak... a wracając do tematu... nie jest tam napisane nigdzie, że on ci odpisał np. "nie dam ci XD idz se na forum" ... a może on po chwili dał ci te książke, ale ty i tak go chciałeś na forum dać co?? z nadzieją że dadzą ci diaxy?? widzisz... tego nie udowodnisz...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
(01-31-2014, 17:35)Meldrox napisał(a): CruQ napisał:
10 diax to zaledwie 25 minut tylko trzeba umieć kopać.
...
serio?? ja w niecałe 10 minut zarobiłem ponad pół staka daix, a nawet sponad stak... a wracając do tematu... nie jest tam napisane nigdzie, że on ci odpisał np. "nie dam ci XD idz se na forum" ... a może on po chwili dał ci te książke, ale ty i tak go chciałeś na forum dać co?? z nadzieją że dadzą ci diaxy?? widzisz... tego nie udowodnisz...

hmmmm stak w 10min ? czy to nie pachnie xrayem ?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
a kto powiedział że na surowcowej?? taki szczególik drobny... napisałem: " zarobiłem " a nie " wykopałem "... i tego z xreyem nie było... a to że mam vipa to chyba po to żeby z niego korzystać... ?? czyż nie?

[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#9
no ta i wiem o co chodzi i powiem kazdemu tu na forum


NETHER = BLAZE = BLAZE ROD = DIAX
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
Ten ostatni screen taki no nie za dobry ale inaczej wrzystko ze skarga dobze ksionszke to Se można podstawic Naj lepiej film nakrencic Tongue

Sry ze ja taki ale ja tak jusz mam jestem dokładny co do niektórych spraw
powracam Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości