Pamiętacie?
#1
Witajcie! Pamiętacie jak się kiedyś poznaliśmy? Graliśmy wszyscy na S1 bo wtedy tylko on był... Szczerze mówiąc fajnie było. Byliśmy... ''Elitą''
Każdy sobię pomagał itp. I tu propozycja dla was. Zagracie ze mną na S1?
Nie chodzi mi że razem na wsypie. Ogólnie. Znów byśmy byli ''Elitą''. Jak za dawnych czasów... Nie piszę do tylko do tych ''starych użytkowników forum'' ale też do tych co niedawno do nas dołączyli... Zachęcam do grania na S1. Jak coś to piszcię na serwerze lub w tym temacie //Rzepakowski.

PSBig Grinałem w ogłoszeniach bo to dotyczy użytkowników forum więc prosze nie przenosić do ''S1-ogólne''
#2
Ale offtop. Przenoszę we właściwe miejsce.
#3
I kto ci teraz od tak pomógł? Teraz wszyscy patrzą na siebie i ich to nie obchodzi. Po zatym rok, dwa lata temu był 1 serwer przy czym łatwiej było sie na tym skupić teraz doszli gracze bo jest 7 serwerów i do tego trzeba ogarnąć wszystko na raz i nie ma już tej "elity" czego bardzo żałuje.

No i do tego potrzeba czasu.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
Nie da się zrobić ot tak, że nagle zbieram grupę porządnych graczy. Oni się sami znajdą, pogrupują itd.
#5
Szkoda że tak teraz nie ma. Yey On Znów Być Tu Na Forum Być Tu NIMI XD Ale tak naprawdę nie wrócił. OH NO
[Obrazek: 70545d867f332b58aea828554b0b9d2f.jpg]
#6
Właśnie po to napisałem ten wątek. Jeżeli nie chcecie to nie... Mi tylko przykro.
#7
Jak zaczynałem grę na tym serwerze był tylko skyblock i pvp. Teraz jest kilka serwerów i jest większy wybór, ale jest też więcej graczy, przez co serwer ciągle się rozwija. Na początku lubiłem grać na skyblocku, ale później wyszedł classic, więc zacząłem na nim grać, a skyblocka sprawdzam tylko dlatego, że szkoda mi wyspy. Jakby na sky-blocku grało więcej "starych znajomych", to raczej też zacząłbym grać częściej i dłużej.
402 Payment Required
#8
Po to jest ten temat. Aby zebrać starych znajomych ^.^
#9
Ja gralem jak byl grudzien 2012/2013 (nawet wczesniej) bo pamietam , ze kazdy robil fajerwerki Big Grin
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
Jak ktoś nie zamierza grać albo chce pomóc to zapraszam Smile Moja wyspa jest jeszcze w budowie więc każda pomoc materialna sie przyda Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości