Przeszkadzanie
#1
Przeszkadza mi ten gracz i to bardzo nie mogępraktycznie nic przeczytać


Załączone pliki Miniatury
   
#2
To mały dowód, zadziwia mnie to, że tak małe dowody są akceptowane przez administrację... Szczególnie, że znam Cię z gry i wiem, że lubisz trochę oszukiwać graczy. Znam też osobę, którą oskarżasz więc mnie byś nie przekonał.

Jakbyś wysłał parę takich screenów z dłuższego czasu rozgrywki to byłby dowód, a tak może chciała Cię odwiedzić, a Ty trollujesz wyjmując screena z kontekstu rozgrywki. Często gracze powtarzają zaproszenie abyś je zobaczył.

Widziałem tu przypadek jak Cichusek zabanował gracza bo inny gracz dał dwa screeny gdzie niby, rzekomo gracz podawał się za admina. Na jednym screenie było pytanie danego gracza "Naprawdę jesteś adminem?", a na drugim screenie odpowiedź gracza "Tak" Tyle, że nie było widać tego pytania, a czas robienia obu screenów to różnica 4 minut! Myślę, że admin to przeoczył bo przecież to tak mogło być odpowiedzią na cokolwiek innego szczególnie, że po 4 minutach biorąc pod uwagę szybkość spamowania ludzi na czacie...

Link: do tego przypadku: http://poisonedcraft.pl/forum/showthread.php?tid=5629
[Obrazek: 20131201164626.png]
#3
Mute na 1 dzień chyba
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#4
To wygląda na 3 sekundowy spam można to przeżyć, więc za co mute? gdyby dał 2 screen np z 3 minuty po pierwszym screenie i nadal byłyby te prośby to wtedy byłby to dowód na spamowanie gracza umyślnie przez daną osobę.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#5
cootje, fakt jakos przeoczylem ten szczegol na tamtych screenach.
ale wiesz.. kto normalny wpisuje 10 razy ta sama wiadomosc? juz zrozumiem jak ktos wpisze 2 razy, gora 3.. ale 10 albo i wiecej?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Mój brat mi tak spamuje jak nie zwracam uwagi na czat Smile Ciężko określić czy to był spam złośliwy czy miał zwrócić uwagę... Szczególnie , że ten DevonPL jest konfliktowym graczem i jak ma zły humor to jak to sam powiedział musi się na kimś wyżyć.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#7
potwierdzam... kiedy jeszcze nie miałem tu konta, to zaczął spamić mi przekleństwami... ale nie zwróciłem uwagi więc? można uznać że tego nie było... a wracając do sandry?? ona sodiwedza tak: najpierw jeden raz... chwile czeka, drugi raz... chwile czeka... a potem strzela 5-10 razy i znowu czeka... a potem pisze na msg... więc?? może ty jej po prostu nie lubisz bo nie chciała ci dać diaxa?? i sie mścisz? he?
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#8
Jeśli to co napisał meldrox jest prawdą, to devon przecież przejrzeć czat jest tak łatwo zrobić i naprawdę trzeba się wysilić żeby nie zauważyć w prawym dolnym rogu okienka czatu i nie zobaczyć czy ktoś do nas czasami nie pisze albo czy nas czasem nie chce odwiedzić. Bez obrazy no ale raczej to samo rzuca się w oczy.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości